Sennheiser CX 400BT – doskonały dźwięk dopasowany do Ciebie

1 września 2020

Zasady są po to, aby je łamać: wprowadzając słuchawki CX 400BT True Wireless, Sennheiser na nowo definiuje podejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku, umieszczając zaawansowaną technologię akustyczną w nowych ekscytujących słuchawkach do codziennego użytku. Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, komfortowi noszenia i 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400 BT są idealnym wyborem dla każdego, kto kocha doskonały dźwięk.

„W CX 400BT True Wireless ​​zadziwiająca jakość dźwięku jest w zasięgu ręki” — powiedział Frank Foppe, menedżer produktu w firmie Sennheiser. „Po pierwsze, nasza prawdziwie bezprzewodowa seria premium wyznacza nowe standardy jakości dźwięku, dzięki zastosowanej technologii audio najwyższej klasy. Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz etos „stawiania dźwięku na pierwszym miejscu” również do bardziej przystępnych bezprzewodowych słuchawek. Uważamy, że ludzie rezygnując z kabli nie muszą rezygnować z jakości dźwięku — właśnie dzięki CX 400BT True Wireless.”

CX 400BT True Wireless zapewniają zadziwiające doznania odsłuchowe, dzięki dynamicznym przetwornikom Sennheiser o średnicy 7 mm, które wykorzystane zostały również w uznanych słuchawkach MOMENTUM True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dźwięk klasy premium i specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewniają wysokiej jakości stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą. Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Intuicyjne i łatwe w użyciu 

CX 400BT True Wireless zostały stworzone z myślą o szybkim, aktywnym stylu życia. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów, słuchawki te wyposażone są w mikrofony redukujące hałas tła, dzięki czemu interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.

Ciesz się rozrywką w pełnym komforcie przez cały dzień 

Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia.

Stylowy, minimalistyczny design dostępny w kolorze białym lub czarnym

Stylowa, minimalistyczna i doskonale wyważona, ergonomiczna konstrukcja słuchawek dousznych — dostępnych w kolorze czarnym lub białym — zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, a ich wysoka jakość wykonania sprawia, że można je zabrać wszędzie. Adaptery douszne w czterech rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie do ucha i skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.

CX 400BT True Wireless będą dostępne w czerni i bieli od 15 września w katalogowej cenie detalicznej 879 PLN.

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.