Nasza wizja przyszłości audio na CES 2018

8 stycznia 2018

Podczas targów CES 2018 odbywających się w Las Vegas po raz pierwszy przedstawimy prototyp soundbaru z technologią trójwymiarowego dźwięku AMBEO, który jest kolejnym kamieniem milowym w  zastosowaniu technologii immersyjnego dźwięku 3D w rozwiązaniach konsumenckich. Na targach odbędzie się również premiera słuchawek HD 820 o zamkniętej konstrukcji, które odzwierciedlają nowe spojrzenia na audiofilską jakość dźwięku. Dodatkowo po raz pierwszy zaprezentujemy CX 6.00BT – nowe bezprzewodowe słuchawki douszne.

„Nie ma lepszego miejsca, by pokazać nasze zaangażowanie w kształtowanie przyszłości dźwięku niż targi CES, gdzie tak wiele technologii i innowacji po raz pierwszy zaprezentowano światu” powiedział Pete Ogley, dyrektor ds. Operacyjnych w dziale elektroniki użytkowej, Sennheiser. „CES jest idealnym miejscem, aby podzielić się naszą wizją i pomysłami: od ekscytujących osiągnięć w naszym programie trójwymiarowego dźwięku AMBEO po wprowadzenie rewolucji w audiofilskim świecie i  prezentacji naszych najnowszych słuchawek bezprzewodowych” – dodał Pete Ogley.

AMBEO – tak brzmi przyszłość

Oprócz zaprezentowanych w 2017 słuchawek AMBEO SMART HEADSET po raz pierwszy pokażemy szerszej publiczności prototyp soundabaru, dzięki któremu będzie można doświadczyć dźwięku 3D w naszym domu. Zapowiedziany system AMBEO 3D Soundbar zapewni niesamowicie wciągające wrażenia dźwiękowe i efekt bycia w środku akcji bez żadnych dodatkowych urządzeń, takich jak zewnętrzny subwoofer.

HD 820 – przełomowe zamknięte słuchawki audiofilskie

Na targach CES 2018po raz kolejny zmieni sposób postrzegania audiofilskiej jakości brzmienia prezentując słuchawki HD 820. Dynamiczne słuchawki stereofoniczne o zamkniętej konstrukcji zapewniają niesamowicie przejrzysty dźwięk dzięki unikatowej szklanej pokrywie przetwornika, która minimalizuje drgania. Wprowadzenie tej innowacji zapewnia niesamowicie realistyczne i naturalne brzmienie.

Podczas gdy słuchawki audiofilskie z reguły są otwarte, zamknięte HD 820 zmieniają tę zasadę i zapewniają wyjątkowy, audiofilski dźwięk, jednocześnie izolując słuchacza od hałasu otoczenia. 

Premiera bezprzewodowych słuchawek CX 6.00BT 

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy CX 6.00BT stworzyliśmy z myślą o doskonałym dźwięku i maksymalnej mobilności. Naszyjna, lekka konstrukcja składa się z dousznych wkładek połączonych kablem, na którym znajduje się pilot i moduł baterii.

CX 6.00BT zapewnia czysty, pełen szczegółów dźwięk i lepszą charakterystykę basową dzięki zastosowaniu najnowszych technologii bezprzewodowych: Bluetooth 4.2 i Qualcomm apt-X. Obsługa technologii apt-X Low Latency umożliwią bezproblemowe granie i oglądania filmów dzięki doskonałej synchronizacji efektów wizualnych i dźwięku.

Więcej szczegółowych informacji podamy w najbliższym czasie.
Galeria zdjęć:
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.