ISE 2018: Upraszczamy organizację konferencji

8 lutego 2018

Na wystawie ISE 2018 w Amsterdamie zaprezentowaliśmy system SP 220 – przenośny podwójny zestaw głośnomówiący dostosowany do trendu Unified Communications, zapewniający krystalicznie czystą komunikację podczas konferencji. Zestaw natychmiastowo łączy się z komputerami, smartfonami czy tabletami i jest idealnym narzędziem konferencyjnym – zaczynając od małych pokojów po większe sale spotkań, mieszczące do 12 osób.

SP 220 to elastyczne i skalowalne rozwiązanie konferencyjne zaprojektowane pod kątem dynamicznych warunków pracy, w której kluczowe znaczenia ma niezawodna komunikacja. Zbudowany w oparciu o nagradzaną serię Sennheiser Speakerphone, system SP 220 pozwala większej liczbie użytkowników na bezproblemową i klarowną komunikację. Dzięki unikatowemu oprogramowaniu dwa sparowane zestawy głośnomówiące są w stanie płynnie współpracować ze sobą, dzięki czemu nawet 12 uczestników spotkania może rozmawiać w bardzo naturalny sposób.

„W działalności biznesowej coraz częściej korzystamy z elastycznych i zdalnych metod pracy, równocześnie wzrasta też liczba spotkań. Dynamika zmian w kulturze biznesowej stawia też nowe wyzwania: konferencje zwykle odbywają się pomiędzy kilkoma uczestnikami, którzy kontaktują się ze sobą zdalnie i bardzo często odpowiednie miejsce spotkań nie zawsze jest dostępne, a co za tym idzie nie zawsze można korzystać z dedykowanych rozwiązań konferencyjnych” – powiedział Andreas Bach, Prezydent w Sennheiser Communication A/S. „Seria Sennheiser Speakerphone sprawdziła się jako nieocenione rozwiązanie konferencyjne, zapewniając dźwięk profesjonalnej jakości w przypadku spontanicznie organizowanych spotkań w praktycznie dowolnym miejscu. Nowy system SP 220 rozszerza możliwości tego niedrogiego i równocześnie wyrafinowanego rozwiązania, dzięki czemu idealnie nadaje się do obsługi spotkań w znacznie większym gronie, z taką samą prostotą użycia" - dodał Andreas Bach.

Oprócz wyjątkowej stylistyki, estetycznej i przyciągającej wzrok formy, SP 220 zapewnia również najwyższej jakości dźwięk, z którego słynie Sennheiser, możliwość kontroli echa i pogłosu, a także pozwala na odtwarzanie muzyki w pełnym stereo. Nowy system jest zoptymalizowany pod kątem współpracy ze wszystkimi znaczącymi rozwiązaniami UC (Unified Communications) oraz softfonami, a także posiada certyfikat Skype for Business.

System jest niezwykle łatwy w obsłudze i elastyczny w zastosowaniu: jeśli jest to konieczne, każdy z zestawów głośnomówiących może być użyty osobno do prowadzenia rozmów osobistych lub w mniejszych grupach i działa na zasadzie „plug and play”.

Lider branży audio zapewnia znakomite brzmienie konferencji

System Sennheiser zapewnia zarówno mówcom, jak i słuchaczom najbardziej naturalne doświadczenia słuchowe podczas ważnych rozmów biznesowych oraz konferencji. Dzięki Sennheiser Voice Clarity oraz właściwościom działania wynikającym z obecności dwóch zsynchronizowanych zestawów głośnomówiących w bliskości każdego z uczestników spotkania, możemy mieć pewność, że będziemy dobrze słyszeć i będziemy wyraźnie słyszani.

Nowoczesna stylistyka

Dzięki nowoczesnej estetyce SP 220 jest idealnym wyborem w przypadku współczesnych przestrzeni konferencyjnych, gdzie wyjątkowy styl jest nieodłączną cechą, a klarowność dźwięku jest koniecznością. Ten system jest doskonałą propozycją dla firm oczekujących najwyższej jakości i prostoty użytkowania. Zastosowane w nim technologie łączności przewodowej pozwalają łatwo skomunikować ze sobą dwa zestawy głośnomówiące oraz połączyć się bezpośrednio z systemami UC. Pojedynczy głośnik można bez problemu połączyć ze smartfonami lub tabletami w celu zapewnienia najwyższej jakości komunikacji audio. Dołączony przewód SP Link Adapter daje możliwość rozstawienia zestawów głośnomówiących w odległości do 2,1 metra od siebie. Na uwagę zasługują także intuicyjne sterowanie palcami, długi czas rozmów oraz dołączone pokrowce ochronne.

 
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.