Headset dla graczy GSP 550 z dźwiękiem 7.1 już dostępny w Polsce

29 listopada 2018

 Sennheiser, wraz z końcem listopada, wprowadził na polski rynek nowy zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 550, dedykowany komputerom PC. Zaawansowane akustycznie słuchawki oferują realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1 Dolby Surround.

GSP 550 to połączenie wysokiej jakości dźwięku, z której słynie Sennheiser, z dźwiękiem przestrzennym 7.1 Dolby. Dzięki opatentowanej, otwartej konstrukcji przetworników słuchawki zapewniają naturalne, czyste brzmienie o basowym charakterze, a technologia 7.1 Dolby Surround tworzy rozszerzoną scenę dźwiękową. Specjalne rozmieszczenie przetworników w nausznikach zapewnia przekazywanie dźwięku bezpośrednio do uszu.

Zestaw słuchawkowy GSP 550 jest wyposażony w elegancką i intuicyjną kartę dźwiękową Surround Dongle, zintegrowaną z kablem, która aktywuje dźwięk 7.1 za jednym kliknięciem przycisku Dolby. Intuicyjne oprogramowanie na PC pozwala również dostosowywać doznania dźwiękowe do różnych trybów dźwięku przestrzennego i oferuje cztery ustawienia korektora: gry, e-sport, muzyka i opcja wyłączenia efektów, która zapewnia neutralną jakość dźwięku.

Doskonały komfort dopasowany do gracza

Niezależnie od tego, jak długo trwa sesja gry, GSP 550 zapewniają wygodę dzięki ergonomicznemu wzornictwu i dokładnemu dopasowaniu do użytkownika. Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i wytrzymałość konstrukcji. Oferują też funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której idealnie leżą i nie uciskają głowy. Wentylowane nauszniki są wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane poduszki pokryte miękkim i oddychającym materiałem.

Krystalicznie czysta komunikacja

GSP 550 zostały wyposażone w zaawansowany mikrofon z redukcją szumów, który gwarantuje krystalicznie czystą komunikację. Trzy ustawienia efektu samosłyszalności, które można wybierać za pomocą oprogramowania, pozwalają graczom dokładnie dopasować poziom własnego głosu w tle. Mikrofon można szybko wyciszyć podczas gry, podnosząc ramię wysięgnika do góry. Regulacja głośności dźwięku odbywa się za pomocą wygodnego pokrętła na muszli słuchawki.

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy GSP 550 dostępny jest od końca listopada 2018 w cenie katalogowej 1049 złotych.

Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.