e 904 – Mikrofon Miesiąca marzec!

1 marca 2018

W tym roku mija 20 lat od momentu wprowadzenia na rynek profesjonalnej linii mikrofonów Sennheiser evolution. Produkowana w Niemczech seria stała się klasycznym wyposażeniem osób zawodowo wystepujących na scenie. Dzięki zaufaniu artystów oraz inżynierów dźwięku, linia evolution jest uznawana za jeden z flagowych produktów niemieckiego producenta. Urodziny serii postanowiliśmy uczcić rabatami na wybrane mikrofony serii evolution w ramach akcji Mikrofon Miesiąca.

Akcja „Mikrofon Miesiąca”

W 2018 roku każdego miesiąca będziemy oferować znakomite promocje-niespodzianki na mikrofony z serii evolution. Artyści, realizatorzy oraz inne osoby, pracujący z dźwiękiem będą mogły zakupić znakomite mikrofony w okazyjnych cenach. Objęte rabatami zostaną między innymi mikrofony dla wokalistów, perkusistów czy też basistów.

W marcu 2018 mikrofonem miesiąca będzie e 904 dostępny w cenie 529 złotych brutto. e 904 to instrumentalny mikrofon o charakterystyce kardioidalnej do rejestracji i nagłaśniania bębnów oraz instrumentów perkusyjnych. Promocja na e 904 obowiązuje od 1 do 31 marca. 

 
Kontakt dla prasy:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.