Doskonałość w kompaktowej postaci. Nowe słuchawki MOMENTUM In-Ear

Dokanałowy model In-Ear jest najnowszym członkiem rodziny słuchawek MOMENTUM. Dzięki niemu możesz cieszyć się bezkompromisowo czystym dźwiękiem w niezwykle kompaktowej formie. MOMENTUM In-Ear są doskonale dopracowanymi i wyrafinowanymi słuchawkami dokanałowymi.

Aby poznać szczegóły słuchawek MOMENTUM In-Ear, zobacz stronę produktu: sennheiser.pl/momentum-in-ear

Istnieje tylko jeden sposób uzyskania bezkompromisowego brzmienia ze źródła dźwięku o niewielkich rozmiarach: najwyższej jakości materiały należy dopracować z doskonałą precyzją. Dlatego najważniejsze elementy słuchawek MOMENTUM In-Ear, jak kanał dźwiękowy, wykonane są ze stali nierdzewnej. A wykonanie słuchawek poprzedziły setki godzin badań w różnych warunkach. Wylot powietrza w stosunku do przetwornika odchylony jest o 15º, co pozwala łatwiej je umiejscowić w uchu, a także poprawia czytelność brzmienia.

Wyposażenie słuchawek MOMENTUM In-Ear jest odwrotnie proporcjonalne do ich wielkości. Obejmuje ono miękko wyściełany futerał z twardą i wytrzymałą na uszkodzenia powłoką zewnętrzną, intuicyjny pilot zdalnego sterowania dla urządzeń mobilnych (iOS lub Android), przewód o przekroju elipsy, który minimalizuje splątanie i straty w jakości dźwięku, pozłacany wtyk oraz zintegrowany mikrofon, który zapewnia obsługę beż użycia rąk. Słuchawki dostępne są w kolorze czarno-czerwonym z elementami stalowymi.

Sennheiser MOMENTUM In-Ear
cechy produktu i dane techniczne: kliknij tutaj