GOOOOOLLLL!!!!!! Sennheiser tworzy MOMENTUM wokół największego na świecie święta piłki nożnej

Pasja, rytm, brzmienie: cały świat ogląda piłkę nożną. Zainspirowany czystą manią futbolową brazylijskich komentatorów, których wypowiedzi są po prostu legendą, Sennheiser zaprasza fanów futbolu do wydania z siebie najdłuższego okrzyku „GOL!”. Uczestnicy, którzy wrzucą swoje wideo z tym okrzykiem, mają szansę wygrać słuchawki Sennheiser MOMENTUM z limitowanej edycji Samba, które mają kolory brazylijskiej flagi.

Samba, karnawał, oraz legendarni komentatorzy piłki nożnej - Cleber Machado, Galvão Bueno czy Luiz Roberto - to stuprocentowe cechy Brazylii. Ostatni z wymienionych komentatorów zyskał sławę, gdy wziął do ręki mikrofon, po tym jak jego drużyna zdobyła bramkę, i przez pełne 20 sekund krzyczał „GOL!”. Teraz Sennheiser skupia głosy fanów z całego świata w jeden gigantyczny okrzyk piłkarski.

Na tym polega zabawa Sennheisera. Grupa niesamowitych fanów futbolu z Brazylii już zaczęła swój okrzyk. Teraz fani z całego świata mogą wrzucić swój film z okrzykiem do specjalnego łańcucha okrzyków na stronie www.sennheiser-momentum.com. Jeśli jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej, wyraź to! Krzyknij i niech Twój okrzyk będzie słychać!

Możesz nie tylko okazać swoje wsparcie wybranej drużynie, ale także wygrać nasze słuchawki z limitowanej edycji MOMENTUM Samba. Sennheiser wybierze 10 laureatów spośród krzyczących osób lub zespołów. Będą oni mogli cieszyć się wspaniałym brzmieniem, z którego model MOMENTUM On-Ear jest znany, a także wyjątkowym wyglądem w brazylijskich kolorach narodowych.

Łańcuch okrzyków „GOL!” jest częścią projektu „What’s your MOMENTUM?”, w którym wyjątkowi ludzie pokazują swoje pasje, inspirujące historie, niespotykane prace i wyjątkowe osiągnięcia. To wszystko i więcej znajdziesz na www.sennheiser-momentum.com