Sennheiser na Orange Warsaw Festival 2013: przeczytaj relację i zobacz zdjęcia!

Orange Warsaw Festival, 25-26 maja 2013

To było największe wydarzenie muzyczne ostatnich miesięcy. Od tygodni Warszawa przygotowywała się do wizyty jednej z największych światowych gwiazd pop - Beyoncé. Występy Fatboy Slima oraz The Offspring były nie mniejszymi atrakcjami. W tym roku po raz pierwszy festiwal odbył się na Stadionie Narodowym, co podkreśliło jego rangę, a organizatorzy postarali się, żeby uczestnicy nie nudzili się w żadnym momencie imprezy.

I tu właśnie rozpoczyna się nasz udział. Jednym z atrakcji miasteczka festiwalowego, które znalazło swoje miejsce u podnóża stadionu oraz na jego promenadzie, był namiot marki Sennheiser. Zorganizowaliśmy trzy stoiska muzyczne, gdzie za pomocą iPada i przenośnej sali prób JamHub, oraz oczywiście mikrofonów i słuchawek Sennheiser, można było pośpiewać do swoich ulubionych utworów, także z przyjaciółmi. Na jednym stoisku podłączyliśmy dodatkowo instrumenty: perkusję elektroniczną, gitary i bas. Ten punkt był prawdopodobnie największą atrakcją naszego namiotu. Przez cały dzień, zarówno w sobotę, jak i niedzielę, kręcili się u nas muzycy albo po prostu amatorzy dobrej zabawy i grali, śpiewali, śpiewali i grali. O to chodziło!

Obejrzyj pełną relację zdjęciową poniżej lub KLIKNIJ TUTAJ!

Dla spokojniejszych miłośników muzyki też coś mieliśmy. Punkt odsłuchowy modeli audiofilskich był podobnie oblegany. Audiofile testowali nasze słynne słuchawki HD 800 i HD 700, "kanałówki" IE 800 oraz całkowitą nowość: wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDVD 800. Sami nie mogliśmy się oderwać od tej uczty dźwiękowej!

W gablotach piętrzyły się nasze najnowsze słuchawki, podzielone według kategorii. I tak:

  • Wśród produktów Premium znalazły się słynne już Sennheiser Momentum (brązowe i czarne), kultowe Sennheisery HD 600, HD 650 i HD 598, a także dokanałowe modele IE 800, CX 985 oraz MM 80i.
  • Wśród modeli konsumenckich znalazły się: Sennheiser HD 558 i 518, HD 229 czarne i białe, a także składane PX 100 i 200 w wersjach z pilotami do iPhone'a.
  • W gablocie z urządzeniami komunikacyjnymi stała seria naszych nowych modeli uniwersalnych, z połączeniem do smartfonów dowolnych marek, a także zestawy do gier, w tym multiplatformowy U 320.
  • Następnie stała gablota "sportowa", w której umieściliśmy serię słuchawek wodoodpornych Sennheiser, opracowanych wspólne z firmą adidas.
  • Ostatnia gablota nazywała się Pro. Oczywiście pokazaliśmy tam mikrofon bezprzewodowy Sennheiser SKM 5200, którego używa Beyoncé. Ale również wiele innych naszych produktów, używanych przez gwiazdy muzyki na całym świecie, w tym system odsłuchu (monitoringu) osobistego eW 300 IEM, kultowe słuchawki DJ-skie HD 25-II, HD 280 Pro i inne.

To był pracowity weekend dla nas. Ale pełny muzyki, którą kochamy równie mocno, jak pozostali uczestnicy Orange Warsaw Festival. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jej nie mniej niż w tym!