evolution wireless 300 G4

Ewoluuje wraz z Tobą

Najbardziej elastyczne rozwiązanie dla biznesu i edukacji. Seria mikrofonów bezprzewodowych evolution stała się światowym standardem branżowym. Wraz z ew 300 G4 Sennheiser jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę jakości, oferując jeszcze większą elastyczność i lepszą optymalizację pracy.

ew 300 G4 – elastyczność i niezawodność.

Dzięki doskonałemu brzmieniu, niezawodnej transmisji i solidnym urządzeniom w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami, ew 300 G4 jest prawdopodobnie najbardziej elastycznym bezprzewodowym systemem mikrofonowym. Możesz polegać na nim w każdej sytuacji, w dowolnej lokalizacji. Spełnia wszystkie profesjonalne wymagania i doskonale sprawdza się podczas wystąpień publicznych, wykładów, konferencji lub występów na żywo na scenie. ew 300 G4 dostępny jest w trzech rodzajach zestawów:

• Zestaw z mikrofonem do ręki z kapsułą MME 865,

• Zestaw z mikrofonem na klipsie wyposażony w mikrofon pojemnościowy ME 2,

• Zestaw z mikrofonem nagłownym ze znakomitym mikrofonem SL Headmic 1.

Nadajnik ręczny, nadajnik bodypack oraz stacjonarny odbiornik są również dostępne jako pojedyncze komponenty, dzięki czemu możesz sam skonfigurować swój zestaw. Akcesoria ładujące i antenowe dopełniają ofertę produktów ew 300 G4, aby zapewnić najlepszą wydajność i niezawodność w każdej aplikacji. Funkcjonalym dodatkiem, uzupełniającym serię ew 300 G4, może być bezprzewodowy system głośnikowy LSP 500 PRO, który można zdalnie kontrolować za pomocą aplikacji LSP 500 PRO. ew 300 G4 w połączeniu z LSP 500 PRO stanowi w pełni bezprzewodowym nagłośnienia przenośnego, który można wykorzystać podczas dowolnego wydarzenia lub przemówienia.

 

 

 • <font color=black>Szerokie pasmo UHF

  Szerokie pasmo UHF

  Seria ew 300 G4 wykorzystuje zalety, wynikające z rozszerzonego pasma przełączania częstotliwości, które wynosi obecnie aż 88 MHz, co ułatwia konfigurację kanałów. Jedenaście wariantów częstotliwości w zakresie od 470 do 865 MHz daje możliwość bezproblemowego ustawienia systemu przy gwarantowanej niezawodności działania, niezależnie od dywidendy cyfrowej.
 • <font color=black>Wielokanałowa konfiguracja

  Wielokanałowa konfiguracja

  Seria evolution wireless jest znana z doskonałej wydajności w działaniu wielokanałowym. Z przełączalną mocą transmisji do 50 mW i zwiększoną szerokością pasma przełączania do 88 MHz, ew 300 G4 sprawdzi się w każdym rodzaju konfiguracji wielokanałowych, w dowolnym otoczeniu, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Wraz z szeroką gamą komponentów antenowych, nawet bardzo duże systemy można skonfigurować i zoptymalizować w mgnieniu oka.
 • <font color=black>Zdalna kontrola systemu

  Zdalna kontrola systemu

  Aby zapewnić optymalną pracę nawet w wielokanałowych konfiguracjach, całym systemem ew 300 G4 można zarządzać zdalnie dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom firmy Sennheiser. Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit Software jest idealnym narzędziem do łatwej obsługi, kontroli i konserwacji całego systemu ew 300 G4 w przypadku stałych instalacji, natomiast w przypadku zastosowań mobilnych i scenicznych najlepszym rozwiązaniem jest system kontroli Sennheiser Wireless Systems Manager.

  Oprogramowanie będzię dostępne wkrótce!

 • <font color=black>LSP 500 PRO – idealne uzupełnienie ew 300 G4

  LSP 500 PRO – idealne uzupełnienie ew 300 G4

  Po połączeniu ew 300 G4 z głośnikami LSP 500 PRO otrzymasz kompletny system mobilnego nagłośnienia. Wszystkie mikrofony z serii ew 300 G4 są w pełni kompatybilne z całkowicie bezprzewodowym, zintegrowanym systemem PA LSP 500, którym można zdalnie sterować za pomocą aplikacji LSP 500 PRO. Każda konfiguracja ew 300 G4 z LSP 500 PRO jest w pełni sterowalna zdalnie i pozwala na wykorzystanie systemu do przemówień, prowadzenia prezentacji, konferencji lub innych wydarzeń - zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.
 • <font color=black>Kompatybilność z Dante

  Kompatybilność z Dante

  Seria ew 300 G4 jest w pełni kompatybilna z Dante, dzięki czemu spełnia wymagania klientów w zakresie opłacalnych i najnowocześniejszych rozwiązań audio. Interfejs SLI 4 XLR z czterema wejściami Dante, wchodzący w skład serii ew 300 G4, umożliwia łatwą integrację odbiorników mikrofonów bezprzewodowych lub dodanie wejść mikrofonowych / liniowych do systemu Dante. Niewielki rozmiar urządzenia SL DI 4 XLR umożliwia jego montaż niemal w dowolnym miejscu, nawet bardzo blisko źródeł dźwięku, aby zminimalizować zastosowanie podatnego na zakłócenia okablowania analogowego.

Wielofunkcyjne narzędzie do różnych zastosowań.

ew 300 G4 to idealny uniwersalny system mikrofonowy z bogatym portfolio produktów, które można wykorzystać w różnych sytuacjach.

 • <font color=black>Edukacja.

  Edukacja.

  Wykłady i lekcje

  ew 300 G4 doskonale sprawdza się na uniwesytetach, w szkołach, a także innych placówkach edukacyjnych. Wszystkie produkty powstały z myślą o wielu użytkownikach i prostocie obsługi sprzętu. Brzmienie każdej kapsuły mikrofonowej jest zoptymalizowane pod kątem przemówień. Całe portfolio serii ew 300 G4 jest kompatybilne z oprogramowaniem Sennheiser Control Cockpit w celu ułatwienia zarządzania wielokanałowym systemem.

 • <font color=black>Biznes.

  Biznes.

  Prezentacje

  Prowadzenie bzinesu wymaga najwyższej jakości rozwiązań audio, które zapewnią profesjonalną komunikację. Sytem ew 300 G4, zoptymalizowany pod kątem przemówień, gwarantuje elastyczność, najwyższą jakość dźwięku i niezawodność podczas każdej prezentacji biznesowej.

 • <font color=black>Wynajem.

  Wynajem.

  Prezentacje, wystąpienia, moderacja

  Jedno rozwiązanie pasuje do każdej sytuacji – niezależnie czy jest to przemówienie, koncert rokowy, czy prezentacja firmowa – ew 300 G4 poradzi sobie z każdym zadaniem. Twoi klienci będą mogli polegać na tym systemie.

 • <font color=black>Branża hotelarska.

  Branża hotelarska.

  Występy na żywo i konferencje

  Niezależnie od rodzaju wydarzenia możesz polegać na serii ew 300 G4. Ten system mikrofonowy jest wielofunkcyjnym narzędziem, który sprawdzi się niemal w każdej sytuacji, od moderacji konferencji po występy na żywo na scenie.

 • <font color=black>Wystąpienia publiczne.

  Wystąpienia publiczne.

  Przemówienia

  Podczas wystąpień publicznych od systemu mikrofonowego wymaga się przede wszystkim niezawodności i prostoty obsługi. Seria ew 300 G4, oferująca solidne mikrofony, brzmieniowo zoptymalizowane pod kątem mowy, a także system zdalnego zarządzania, jest gwarantem udanego przemówienia.