Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            

ew 300 G4 – elastyczność i niezawodność.

Dzięki doskonałemu brzmieniu, niezawodnej transmisji i solidnym urządzeniom w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami, ew 300 G4 jest prawdopodobnie najbardziej elastycznym bezprzewodowym systemem mikrofonowym. Możesz polegać na nim w każdej sytuacji, w dowolnej lokalizacji. Spełnia wszystkie profesjonalne wymagania i doskonale sprawdza się podczas wystąpień publicznych, wykładów, konferencji lub występów na żywo na scenie. ew 300 G4 dostępny jest w trzech rodzajach zestawów:

• Zestaw z mikrofonem do ręki z kapsułą MME 865,

• Zestaw z mikrofonem na klipsie wyposażony w mikrofon pojemnościowy ME 2,

• Zestaw z mikrofonem nagłownym ze znakomitym mikrofonem SL Headmic 1.

Nadajnik ręczny, nadajnik bodypack oraz stacjonarny odbiornik są również dostępne jako pojedyncze komponenty, dzięki czemu możesz sam skonfigurować swój zestaw. Akcesoria ładujące i antenowe dopełniają ofertę produktów ew 300 G4, aby zapewnić najlepszą wydajność i niezawodność w każdej aplikacji. Funkcjonalym dodatkiem, uzupełniającym serię ew 300 G4, może być bezprzewodowy system głośnikowy LSP 500 PRO, który można zdalnie kontrolować za pomocą aplikacji LSP 500 PRO. ew 300 G4 w połączeniu z LSP 500 PRO stanowi w pełni bezprzewodowym nagłośnienia przenośnego, który można wykorzystać podczas dowolnego wydarzenia lub przemówienia.

 

 

Szerokie pasmo UHF

Seria ew 300 G4 wykorzystuje zalety, wynikające z rozszerzonego pasma przełączania częstotliwości, które wynosi obecnie aż 88 MHz, co ułatwia konfigurację kanałów. Jedenaście wariantów częstotliwości w zakresie od 470 do 865 MHz daje możliwość bezproblemowego ustawienia systemu przy gwarantowanej niezawodności działania, niezależnie od dywidendy cyfrowej.
Szerokie pasmo UHF

Wielokanałowa konfiguracja

Seria evolution wireless jest znana z doskonałej wydajności w działaniu wielokanałowym. Z przełączalną mocą transmisji do 50 mW i zwiększoną szerokością pasma przełączania do 88 MHz, ew 300 G4 sprawdzi się w każdym rodzaju konfiguracji wielokanałowych, w dowolnym otoczeniu, w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Wraz z szeroką gamą komponentów antenowych, nawet bardzo duże systemy można skonfigurować i zoptymalizować w mgnieniu oka.
Wielokanałowa konfiguracja

Zdalna kontrola systemu

Aby zapewnić optymalną pracę nawet w wielokanałowych konfiguracjach, całym systemem ew 300 G4 można zarządzać zdalnie dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom firmy Sennheiser. Oprogramowanie Sennheiser Control Cockpit Software jest idealnym narzędziem do łatwej obsługi, kontroli i konserwacji całego systemu ew 300 G4 w przypadku stałych instalacji, natomiast w przypadku zastosowań mobilnych i scenicznych najlepszym rozwiązaniem jest system kontroli Sennheiser Wireless Systems Manager.

Oprogramowanie będzię dostępne wkrótce!

Zdalna kontrola systemu

LSP 500 PRO – idealne uzupełnienie ew 300 G4

Po połączeniu ew 300 G4 z głośnikami LSP 500 PRO otrzymasz kompletny system mobilnego nagłośnienia. Wszystkie mikrofony z serii ew 300 G4 są w pełni kompatybilne z całkowicie bezprzewodowym, zintegrowanym systemem PA LSP 500, którym można zdalnie sterować za pomocą aplikacji LSP 500 PRO. Każda konfiguracja ew 300 G4 z LSP 500 PRO jest w pełni sterowalna zdalnie i pozwala na wykorzystanie systemu do przemówień, prowadzenia prezentacji, konferencji lub innych wydarzeń - zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.
LSP 500 PRO – idealne uzupełnienie ew 300 G4

Kompatybilność z Dante

Seria ew 300 G4 jest w pełni kompatybilna z Dante, dzięki czemu spełnia wymagania klientów w zakresie opłacalnych i najnowocześniejszych rozwiązań audio. Interfejs SLI 4 XLR z czterema wejściami Dante, wchodzący w skład serii ew 300 G4, umożliwia łatwą integrację odbiorników mikrofonów bezprzewodowych lub dodanie wejść mikrofonowych / liniowych do systemu Dante. Niewielki rozmiar urządzenia SL DI 4 XLR umożliwia jego montaż niemal w dowolnym miejscu, nawet bardzo blisko źródeł dźwięku, aby zminimalizować zastosowanie podatnego na zakłócenia okablowania analogowego.
Kompatybilność z Dante

Wielofunkcyjne narzędzie do różnych zastosowań.

ew 300 G4 to idealny uniwersalny system mikrofonowy z bogatym portfolio produktów, które można wykorzystać w różnych sytuacjach.

Edukacja.

Wykłady i lekcje

ew 300 G4 doskonale sprawdza się na uniwesytetach, w szkołach, a także innych placówkach edukacyjnych. Wszystkie produkty powstały z myślą o wielu użytkownikach i prostocie obsługi sprzętu. Brzmienie każdej kapsuły mikrofonowej jest zoptymalizowane pod kątem przemówień. Całe portfolio serii ew 300 G4 jest kompatybilne z oprogramowaniem Sennheiser Control Cockpit w celu ułatwienia zarządzania wielokanałowym systemem.

Edukacja.

Biznes.

Prezentacje

Prowadzenie bzinesu wymaga najwyższej jakości rozwiązań audio, które zapewnią profesjonalną komunikację. Sytem ew 300 G4, zoptymalizowany pod kątem przemówień, gwarantuje elastyczność, najwyższą jakość dźwięku i niezawodność podczas każdej prezentacji biznesowej.

Biznes.

Wynajem.

Prezentacje, wystąpienia, moderacja

Jedno rozwiązanie pasuje do każdej sytuacji – niezależnie czy jest to przemówienie, koncert rokowy, czy prezentacja firmowa – ew 300 G4 poradzi sobie z każdym zadaniem. Twoi klienci będą mogli polegać na tym systemie.

Wynajem.

Branża hotelarska.

Występy na żywo i konferencje

Niezależnie od rodzaju wydarzenia możesz polegać na serii ew 300 G4. Ten system mikrofonowy jest wielofunkcyjnym narzędziem, który sprawdzi się niemal w każdej sytuacji, od moderacji konferencji po występy na żywo na scenie.

Branża hotelarska.

Wystąpienia publiczne.

Przemówienia

Podczas wystąpień publicznych od systemu mikrofonowego wymaga się przede wszystkim niezawodności i prostoty obsługi. Seria ew 300 G4, oferująca solidne mikrofony, brzmieniowo zoptymalizowane pod kątem mowy, a także system zdalnego zarządzania, jest gwarantem udanego przemówienia.

Wystąpienia publiczne.