O firmie

Witaj na stronach polskiego dystrybutora firmy Sennheiser. Od 70 lat Sennheiser oferuje najwyższej jakości rozwiązania elektroakustyczne dla klientów indywidualnych oraz specjalistyczny sprzęt do produkcji i realizacji dźwięku dla potrzeb imprez masowych, produkcji telewizyjnej, radiowej, teatralnej i filmowej, a także instalacji komercyjnych. Ambicją firmy jest sprawić, by ludzie na całym świecie cieszyli się wyjątkowym doświadczeniem dźwięku Sennheiser. Ponad 2700 pracowników w 90 krajach codziennie zajmuje się spełnieniem tej obietnicy.

Firmę Labor W - później przemianowaną na Sennheiser - założył w 1945 roku prof. Fritz Sennheiser (1912-2010). Główna siedziba Grupy Sennheiser mieści się w Wennebostel niedaleko Hannoveru w Niemczech. Firma posiada też siedziby i fabryki w Irlandii oraz USA. W 2015 roku odnotowała sprzedaż ponad 680 milionów Euro. Oferta produktów obejmuje słuchawki, mikrofony, mikrofony bezprzewodowe, systemy odsłuchowe, systemy konferencyjne i informacyjne, a także produkty z branży lotniczej i audiologii. Światowy lider produkcji mikrofonów studyjnych, firma Neumann, jest częścią Grupy Sennheiser od 1991 roku. Inną częścią jest bazująca w Danii spółka joint-venture Sennheiser Communication. Produkuje ona zestawy słuchawkowe do zastosowań konsumenckich i komputerowych.

Więcej o nas dowiesz się na stronie Historia firmy Sennheiser

Produkty Grupy Sennheiser są dystrybuowane we wszystkich krajach świata poprzez siatkę zaufanych firm partnerskich. W tym w Polsce przez firmę Aplauz Sp. z o. o.


Rozwiązania do użytku domowego: słuchawki konsumenckie, zestawy słuchawkowe z mikrofonem (lotnicze, telekomunikacyjne), rozwiązania wspomagające słyszenie (audiologia domowa) znajdziesz w dziale Słuchawki i zestawy bezprzewodowe.

Mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, zarówno w zestawach jak i pojedynczych elementach, znajdziesz w dziale Mikrofony i zestawy bezprzewodowe

Zaawansowane rozwiązania, takie jak systemy konferencyjne i informacyjne, systemy do obsługi tłumaczeń symultanicznych, systemy do oprowadzania i obsługi ruchu turystycznego i inne rozwiązania znajdziesz w dziale Systemy zintegrowane.