• SP 220 MS - Zdjęcie nr 1
  SP 220 MS - Zdjęcie duże nr 1
 • SP 220 MS - Zdjęcie nr 2
  SP 220 MS - Zdjęcie duże nr 2
 • SP 220 MS - Zdjęcie nr 3
  SP 220 MS - Zdjęcie duże nr 3
 • SP 220 MS - Zdjęcie nr 4
  SP 220 MS - Zdjęcie duże nr 4
 • SP 220 MS - Zdjęcie nr 5
  SP 220 MS - Zdjęcie duże nr 5

SP 220 MS

Przenośny podwójny zestaw głośnomówiący przeznaczony dla profesjonalistów z certyfikatem Skype for Business
Nr. katalogowy: 507211
Zapytaj o dostępność

Przenośny podwójny zestaw głośnomówiący przeznaczony dla profesjonalistów z certyfikatem Skype for Business

Sennheiser SP 220 MS to przenośny zestaw głośnomówiący z certyfikatem Skype for Business, składający się z dwóch głośników. Idealny dla profesjonalistów, wymagających elastycznych, skalowalnych rozwiązań konferencyjnych dla maksymalnie 12 uczestników. Natychmiast łączy się z komputerem, telefonem komórkowym lub tabletem - wystarczy podłączyć, włączyć i  zacząć telekonferencję.

Przenieś współpracę na wyższy poziom

Koniec z poszukiwaniami wolnej sali konferencyjnej: zorganizuj konferencję z dźwiękiem wysokiej jakości w dowolnym miejscu - małym pokoju czy dużej sali. Skalowalne rozwiązanie dla maksymalnie 12 uczestników oraz wyjątkowa, lekka i przenośna konstrukcja produktu zapewniają elastyczność w zakresie współpracy w dowolnym miejscu.

Połączenia konferencyjne z jakością dźwięku Sennheiser

Funkcje Sennheiser Voice Clarity, redukcji echa i podwójnego mówienia zapewniają czystszy dźwięk i bardziej naturalny przebieg rozmowy. Pozwala to dzwoniącym i odbiorcom na normalną interakcję, dzięki czemu połączenia konferencyjne są mniej stresujące i bardziej produktywne.

Bezproblemowa konferencja - wystarczy podłączyć i rozmawiać

SP 220 MS ma certyfikat Skype for Business. Oferuje natychmiastowe połączenie z komputerem za pomocą kabla USB, a z telefonem komórkowym lub tabletem za pomocą kabla mini-jack. Podczas korzystania z urządzenia mobilnego używana jest tylko jeden mikrofon. Dzięki przemyślanym funkcjom, w tym przyciskowi wyciszania mikrofonu, kontroli połączeń i głośności, efektywne połączenia konferencyjne nigdy nie były tak proste.

Wygląd dorównujący jakością dźwiękowi

Dzięki uproszczonej stylistyce i doskonałemu wykończeniu zestaw głośnomówiący Speakerphone SP 220 MS wygląda elegancko na każdym biurku lub w dowolnym miejscu, w którym postanowisz zorganizować telekonferencje.

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przetwornik dynamiczny
Czas pracy do 30 godz. (czas czuwania), do 20 godz. (rozmowy)
Waga 210 g
Złącze USB, złącze jack 3,5 mm
Pasmo przenoszenia 150–6800 Hz
Czas ładowania 2,5 godz.
Zasilanie Wbudowany akumulator
Newsletter