• SP 20 ML - Zdjęcie nr 1
    SP 20 ML - Zdjęcie duże nr 1
  • SP 20 ML - Zdjęcie nr 2
    SP 20 ML - Zdjęcie duże nr 2

SP 20 ML

Przenośny zestaw głośnomówiący przeznaczony dla profesjonalistów, korzystających z komunikatora Skype dla firm.
Nr. katalogowy: 506050
Zapytaj o dostępność

Przenośny zestaw głośnomówiący przeznaczony dla profesjonalistów, korzystających z komunikatora Skype dla firm.

Sennheiser SP 20 ML to przenośny zestaw głośnomówiący przeznaczony dla profesjonalistów, używających w codziennej pracy komunikatora Skype w wersji biznesowej na komputerach PC, telefonach komórkowych lub tabletach. SP 20 ML sprawdzi się zarówno w rozmowach indywidualnych, jak i konferencjach z udziałem kilku uczestników. 

Telekonferencja w teczce

Koniec z poszukiwaniami wolnej sali konferencyjnej: zorganizuj konferencję w dowolnym miejscu z dźwiękiem wysokiej jakości. Zestaw został stworzony dla profesjonalistów, a jego wyjątkowa, lekka i przenośna konstrukcja jest wyjątkowo mobilna.

Wyjątkowy dźwięk dla lepszej komunikacji

Połączenia konferencyjne z jakością dźwięku Sennheiser – zamień głośniki komputera lub telefonu komórkowego oraz dźwięk mikrofonu na legendarną jakość dźwięku Sennheiser. Spróbuj, a połączenia konferencyjne nigdy nie będą takie same.

Bezproblemowe konferencje - wystarczy podłączyć i już można rozmawiać

SP 20 ML łączy się bezpośrednio z komputerem i telefonem komórkowym lub tabletem. Dzięki SP 20 ML możesz pjednocześnie ołączyć komputer / softphone i połączenia telefoniczne w jedną konferencję. SP 20 ML ma certyfikat Skype for Business i natychmiast łączy się z komputerem, telefonem komórkowym lub tabletem - wystarczy podłączyć, uruchomić i można zacząć konferencję z dźwiękiem optymalnej jakości.

Wygląd dorównujący jakością dźwiękowi

Dzięki uproszczonej stylistyce i doskonałemu wykończeniu zestaw głośnomówiący wygląda elegancko na każdym biurku lub w dowolnym miejscu, w którym postanowisz zorganizować telekonferencje.

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Interfejs USB, złącze jack 3,5 mm
Przetwornik dynamiczny
Czas pracy do 30 godz. (czas czuwania), do 20 godz. (rozmowy)
Waga 210 g
Pasmo przenoszenia 150–6800 Hz
Czas ładowania 2,5 godz.
Zasilanie Wbudowany akumulator
Newsletter