• HD 350BT BLACK - Zdjęcie nr 1
  HD 350BT BLACK - Zdjęcie duże nr 1
 • HD 350BT BLACK - Zdjęcie nr 2
  HD 350BT BLACK - Zdjęcie duże nr 2
 • HD 350BT BLACK - Zdjęcie nr 3
  HD 350BT BLACK - Zdjęcie duże nr 3
 • HD 350BT BLACK - Zdjęcie nr 4
  HD 350BT BLACK - Zdjęcie duże nr 4

HD 350BT BLACK

HD 350BT to idealny wybór dla osób kochających doskonałe brzmienie. Ciesz się wciągającym dźwiękiem z głębokim, dynamicznym basem.
399,00 PLN
Nr. katalogowy: 508384
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

HD 350BT to idealny wybór dla osób kochających doskonałe brzmienie. Ciesz się wciągającym dźwiękiem z głębokim, dynamicznym basem.

Ciesz się doskonałym bezprzewodowym dźwiękiem w podróży lub w domu z nowymi HD 350BT. Dzięki technologii Bluetooth 5.0, obsłudze zaawansowanych kodeków (AAC, aptX Low Latency) i doskonałej 30-godzinnej żywotności baterii, ten stylowy i wytrzymały bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest Twoim wszechstronnym towarzyszem, abyś mógł cieszyć się lepszym dźwiękiem gdziekolwiek jesteś.

Seria Sennheiser HD - Twój towarzysz audio na każdą okazję

Wytrzymałe i stylowe modele HD, wykonane z wysokiej jakości materiałów, oferują wyjątkowe połączenie wszechstronności i doskonałego brzmienia. W domu podczas słuchania podcastu lub w podróży ze swoją ulubioną piosenką możesz być pewien, że nowa seria HD będzie najlepszym wyborem w kwestii bezprzewodowego dźwięku, niezależnie od tego, czego słuchasz.

Wyjątkowy bezprzewodowy dźwięk

HD 350BT zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe z głębokim, dynamicznym basem. Nieskazitelną transmisję zapewniają najnowsza technologia bezprzewodowa, w tym Bluetooth 5.0 i wysokiej jakości bezprzewodowe kodeki, takie jak AAC, aptX i aptX Low Latency - dla idealnej synchronizacji audio ‒ wideo. Ze względu na zastosowane technologie (2 tryby pracy: karta dźwiękowa i hands-free) słuchawki nie oferują pełnię możliwości dźwiękowych w grach komputerowych. Po dedykowane graczom słuchawki zapraszamy do działu słuchawek gamingowych.

Codziennie przez cały dzień

Dzięki imponującej 30-godzinnej żywotności baterii i szybkiemu ładowaniu przez USB-C słuchawki HD 350BT są idealnym towarzyszem do słuchania przez cały dzień. Dostępny w kolorze czarnym lub białym, ten zestaw słuchawkowy został stworzony z solidnych materiałów wysokiej jakości, aby był wystarczająco wytrzymały, aby zabrać go wszędzie. Kompaktowa składana konstrukcją łączy wygodę i minimalistyczny styl.

Liczysz się Ty

Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control z intuicyjnym korektorem z łatwością dostosujesz dźwięk do własnych upodobań. Specjalny tryb podcast mode pozwala zoptymalizować zrozumiałość ulubionych podcastów, audiobooków i innych treści głosowych.

Połącz się i współdziałaj

Abyś mógł być jeszcze bardziej smart, HD 350BT ma dedykowany przycisk Voice Assistant do natychmiastowej interakcji głosowej z Siri lub Google Assistant. Sterowanie muzyką i połączeniami jest również intuicyjne dzięki łatwo dostępnym przyciskom nausznym.

Co w zestawie?

 • Słuchawki bezprzewodowe HD 350BT
 • Kabel ładujący USB-C
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Instrukcja bezpieczeństwa

Spersonalizuj brzmienie dzięki Sennheiser Smart Control App

Słuchaj swojej muzyki tak, jak chcesz, dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control. Ta bezpłatna dedykowana aplikacja na iOS i Androida zapewnia łatwy sposób kontrolowania, personalizowania, aktualizowania i konfigurowania Twoich ulubionych słuchawek i soundbara Sennheiser.

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 18 – 20000 Hz (-10 dB)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 108 dB
Czas słuchania do 30 godz.
Redukcja szumów Pasywna
Kodowanie SBC, aptX, aptX LL, AAC
Bluetooth 5.0
Mikrofon Dookólny
Pasmo przenoszenia mikrofonu 80 Hz – 6,000 Hz (-3 dB)
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,3 % (1 kHz, 100 dB)
Złącze USB C (do ładowania)
Waga 238 g
Kolor Czarny
Adnotacje USB standard: USB-C
Newsletter