• EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie nr 1
  EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie duże nr 1
 • EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie nr 2
  EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie duże nr 2
 • EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie nr 3
  EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie duże nr 3
 • EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie nr 4
  EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie duże nr 4
 • EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie nr 5
  EPOS I SENNHEISER GSP 600 - Zdjęcie duże nr 5

EPOS I SENNHEISER GSP 600

Nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy
749,00 PLN
Nr. katalogowy: E1000244
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy

GSP 600 to nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy. Headset zawiera szereg ergonomicznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, innowacyjny regulowany pałąk, pozwalający na dostosowanie siły nacisku, i zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów. Dzięki tym nowościom użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość i dokładność dźwięku, większą wydajność mikrofonu, a także lepszy komfort i trwałość.

Zastosowany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami zapewnia wyjątkową jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów. Jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zapewnia niesamowitą dokładność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania.

Profesjonalny mikrofon

Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zapewnia krystalicznie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

Wyższy poziom komfortu

GSP 600 zostały wyposażone w nowe, głębokie, bardziej ergonomiczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej, dzięki czemu doskonale przylegają do uszu, zapewniając lepszą izolację akustyczną i większy komfort noszenia. Zaprojektowane w taki sposób pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz, zachowując intensywność niskich częstotliwości. Ponadto nauszniki zapobiegają przegrzewaniu się dzięki wyjątkowemu połączeniu komfortowych i stylowych materiałów.

Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, wprowadziliśmy nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają głowy.

Kompatybilność z wieloma platformami

GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać również do grania na urządzeniach mobilnych.

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Zestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 10–30000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 112 dB
Impedancja 28 Ω
Redukcja szumów Mikrofon z redukcją szumów
Kompatybilność PC, Mac, Konsola, urządzenia mobilne wyposażone w gniazdo Jack 3,5mm
Mikrofon Uchylany
Magnesy Neodymowe
Pasmo przenoszenia mikrofonu 10–18000 Hz
Waga 395 g
Przewód 2,5 m dla PC / 1,5 m dla konsoli
Newsletter