Szanowni Klienci! W dniach 30-31.05 nie pracujemy. Zamówienia złożone w tym okresie będą realizowane od 03.06.2024. Dziękujemy za zrozumienie!            
 • EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie nr 1
  EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie duże nr 1
 • EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie nr 2
  EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie duże nr 2
 • EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie nr 3
  EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie duże nr 3
 • EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie nr 4
  EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie duże nr 4
 • EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie nr 5
  EPOS I SENNHEISER GSP 500 - Zdjęcie duże nr 5

EPOS I SENNHEISER GSP 500

Nowy otwarty zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy
859,00 PLN 549,00 PLN
Cena min. z 30 dni: 549,00 PLN
Nr. katalogowy: E1000243
Kup teraz

Nowy otwarty zestaw słuchawkowy dla wymagających graczy

Nowy zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 500 o otwartej konstrukcji zapewnia niesamowicie realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka gwarantuje idealne dopasowanie do gracza i najwyższy komfort użytkowania. Dzięki ulepszonej ergonomii, wydajnemu mikrofonowi i wyjątkowej trwałości, GSP 500 dostarczy użytkownikom niezapomnianych wrażeń podczas gry.

Słuchawki GSP 500 zostały wyposażone w nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Zestaw słuchawkowy zapewnia naturalną jakość dźwięku, równoważąc doskonałą klarowność i głębsze brzmienie niskich częstotliwości, co ożywia dźwięk w grach. Specjalnie rozmieszczenie przetworników w muszlach gwarantuje przekazanie dźwięku bezpośrednio do uszu, aby zapewnić najlepsze odzwierciedlenie przestrzeni i pełną świadomość środowiska gry.

Idealnie dopasowane do każdego gracza

Zaawansowany, 2-osiowy system metalowych zawiasów zapewnia płynny obrót muszli i oferuje jeszcze większą swobodę ruchów oraz dopasowanie do każdej linii twarzy. Ponadto regulowany mechanizm nacisku zintegrowany z pałąkiem pozwala GSP 500 jeszcze lepiej dostosować się do każdego gracza.

Komfort noszenia został dodatkowo poprawiony dzięki ergonomicznemu kształtowi oddychających poduszek, które odwzorowują kontur ucha. Wykonane z miękkiej tkaniny są przyjemne i chłodne w dotyku. 

Krystalicznie czysta komunikacja bez zakłóceń 

W GSP 500 gracze znajdą pod ręką wszystkie niezbędne przyciski. Wysoka jakość dźwięku i mikrofon z redukcją szumów zapewniają krystalicznie czystą komunikację. W celu wyciszenia mikrofonu wystarczy podnieść ramię wysięgnika, zaś zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.
 
Jeden headset, wiele platform

GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach mobilnych.

 

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty
Pasmo przenoszenia 10–30000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 107 dB
Impedancja 28 Ω
Redukcja szumów Mikrofon z redukcją szumów
Kompatybilność PC, Mac, Konsola, urządzenia mobilne wyposażone w gniazdo Jack 3,5mm
Mikrofon Uchylany
Pasmo przenoszenia mikrofonu 10–18000 Hz
Waga 358 g
Przewód 2,5 m dla PC / 1,5 m dla konsoli
Newsletter