• MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 1
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 1
 • MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 2
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 2
 • MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 3
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 3
 • MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 4
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 4
 • MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 5
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 5
 • MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie nr 6
  MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black - Zdjęcie duże nr 6

MOMENTUM Wireless M2 IEBT Black

Najnowsze, bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM łączą w sobie emocjonujący design i niezwykłą użyteczność. Użyj ich gdziekolwiek!
859,00 PLN
Nr. katalogowy: 507353
Zapytaj o dostępność

Najnowsze, bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM łączą w sobie emocjonujący design i niezwykłą użyteczność. Użyj ich gdziekolwiek!

Nowe słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless łączą w sobie klasyczny design, fenomenalną jakość dźwięku i niezrównaną mobilność. Ten zestaw słuchawkowy z półki premium wykonano z luksusowych materiałów i połączono z doskonałym brzmieniem dzięki transmisji Bluetooth 4.1 i kompatybilności Qualcomm® apt-X. Dzięki systemowi NFC zestaw połączy się z Twoim urządzeniem Bluetooth za naciśnięciem jednego przycisku. 

Ciesz się wszechstronną jakością MOMENTUM: miękka owcza skóra z najlepszego gatunku Nappa otacza wygodny pałąk szyjny. Precyzyjnie ukształtowane stalowe tunele akustyczne i chromowe wykończenia, a także wytrzymałe poliwęglanowe elementy składają się na najwyższej klasy doznania muzyczne i estetyczne. Wysokiej klasy system akustyczny słuchawek MOMENTUM In-Ear Wireless, oparty na przetwornikach dynamicznych produkowanych w Niemczech, zapewnia bezkompromisowe brzmienie: głęboki bas, celne wysokie tony i szczegółową projekcję głosu, a także niespotykanie szeroką scenę dźwiękową. 

MOMENTUM In-Ear Wireless to słuchawki wolne od kabli i pełne technologii. Prawdziwie transparentne brzmienie hi-fi zapewnione jest dzięki technologii Bluetooth 4.1, kodekowi AAC i kompatybilności z Qualcomm® apt-X, a to oznacza, że możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez kabli, z jakością, do jakiej przyzwyczaiły Cię przewodowe słuchawki Sennheiser. Pałąk szyjny nie tylko świetnie wygląda, ale też jest platformą dla trzyprzyciskowego pilota, którym możesz sterować multimediami i głośnością, a także łączyć lub rozłączać rozmowy. Zestaw słuchawkowy pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Komunikaty głosowe poinformują Cię o statusie połączenia bezprzewodowego i stanie baterii. Alarm wibracyjny dla połączeń przychodzących sprawi, że nigdy nie przeoczysz rozmowy, a gniazdo USB nie tylko służy do ładowania zestawu słuchawkowego, ale także pozwala na przewodowe przesłanie muzyki w formie cyfrowej. 

Ponieważ słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless są zaprojektowane do użytku na zewnątrz, muszą mieć odpowiednio wytrzymałą baterię. Akumulator wbudowany w pałąk szyjny zapewnia do 10 godzin ciągłego używania, a ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Twardy futerał, który znajduje się w komplecie, daje pewność, że Twoje nowe słuchawki są zadbane również wtedy, gdy ich nie używasz. 

W słuchawkach dokanałowych idealne dopasowanie jest kluczowe. Dlatego w komplecie znajdują się cztery komplety nakładek gumowych w różnych rozmiarach. Gdy dobierzesz odpowiedni rozmiar, słuchawki będą trzymać się w uszach w sposób bezpieczny i wygodny. 

Cechy:

 • Ergonomiczny i solidny projekt
 • Technologia Bluetooth 4.1 ze wspomaganiem  Qualcomm® apt-X dla doskonałego brzmienia
 • Kodowanie sygnału AAC (Advanced Audio Coding)
 • Parowanie jednym przyciskiem za pomocą NFC
 • Alerty głosowe i wibracyjne 

Zawartość opakowania:

 • słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless
 • przewód USB do ładowania
 • zestaw adaptorów dousznych (XS, S, M, L)
 • futerał transportowy
 • instrukcja bezpieczeństwa i instrukcja użytkownika

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Bezprzewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Zestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia 15-22000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 112 dB
Impedancja Nie dotyczy
Bluetooth Bluetooth 4.1
Kompatybilność NFC + A2DP + AVRCP + HSP + HFP + SBC + AAC + apt-X
Magnesy Neodymowe
Kolor Czarny
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,5%
Złącze Micro USB-B (do ładowania)
Waga 53 g
Wymiary 16,2 x 17,2 x 6,5 cm
Mikrofon Dookólny
Czas pracy ok. 10 godz.
Czas ładowania ok. 1,5 godz.
Newsletter