• Memory Mic - Zdjęcie nr 1
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 1
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 2
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 2
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 3
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 3
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 4
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 4
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 5
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 5
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 6
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 6
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 7
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 7
 • Memory Mic - Zdjęcie nr 8
  Memory Mic - Zdjęcie duże nr 8

Memory Mic

Bezprzewodowy mikrofon, działający w każdej odległości od smartfona - wystarczy go sparować za pomocą Bluetooth z dedykowaną aplikacją na telefonie.
939,00 PLN
Nr. katalogowy: 508214
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Bezprzewodowy mikrofon, działający w każdej odległości od smartfona - wystarczy go sparować za pomocą Bluetooth z dedykowaną aplikacją na telefonie.

Za pomocą mikrofonu Memory możesz uchwycić niesamowity dźwięk profesjonalnej jakości, który będzie idealnym uzupełnieniem do nagrywanego wideo. Ten niewielki i lekki mikrofon zapewnia doskonały dźwięk i działa w każdej odległości od smartfona - wystarczy go sparować za pomocą Bluetooth z dedykowaną aplikacją na telefonie. Memory Mic rejestruje do 4 godzin dźwięku, który automatycznie synchronizuje się z Twoim smartfonem za pomocą aplikacji Sennheiser Memory Mic, którą można pobrać w App Store lub Google Play.

Bogaty dźwięk

Podczas nagrywania z użyciem Memory Mic wbudowany mikrofon smartfona będzie również aktywny i zarejestruje dźwięk z otoczenia, co pozwala nagrać komentarz i jednocześnie zachować oryginalny pejzaż dźwiękowy. Po nagraniu obrazu wystarczy uruchomić mikser audio w aplikacji Memory Mic i ustawić żądany balans między dźwiękiem otoczenia a tym zarejestrowanym za pomocą aplikacji Memory Mic. 

Zawsze gotowy do użycia

Poza funkcją miksera audio w aplikacji, Memory Mic oferuje łatwą, wykonywaną jednym dotknięciem, synchronizację dźwięku i obrazu oraz wygodne ładowanie przez USB. Ponadto nie trzeba się martwić o utratę zasięgu: po sparowaniu mikrofonu z aplikacją na smartfonie przy użyciu Bluetooth można nagrywać w dowolnej odległości od telefonu.

Zaawansowane technologie w mobilnym wydaniu

Memory Mic wyposażono w wysokiej jakości kapsułę pojemnościową Sennheiser o charakterystyce wszechkierunkowej, dzięki czemu mikrofon szczególnie dobrze tłumi szum wiatru, a nagranie nie traci na jakości, gdy mówiący zmienia kąt lub odległość od mikrofonu. Czas pracy Memory Mic wynosi do czterech godzin, a pełne naładowanie wbudowanej baterii litowo-polimerowej przez port USB zajmuje maksymalnie dwie godziny. W ciągu godziny bateria ładuje się do około 70% pełnej pojemności. 

Miejsce na dodatkowe akcesoria

Ponieważ bezprzewodowy mikrofon Memory Mic nie wymaga użycia wejścia w smartfonie, nadal można korzystać z dodatkowych akcesoriów, takich jak gimbal lub nawet podłączyć dodatkowy mikrofon przewodowy, jeśli chcemy przeprowadzić wywiad.

Dane techniczne

Kanały transmisji Bluetooth 4.1 lub nowszy, WLAN IEEE 802.11 b/g/n;
Zasilanie Wbudowany akumulator litowo-polimerowy, 360 mAh
Zasięg Nieograniczony
Poziom szumów 28 dB(A) SPL
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 119 dB (przy 1 kHz)
Pasmo przenoszenia 100–20000 Hz
Wymiary 51 x 37 x 16 mm
Waga ok. 30 g
Czas pracy do 4 godz.
Rodzaj mikrofonu bezprzewodowy mobilny
Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Charakterystyka kierunkowości Wszechkierunkowy
Częstotliwości transmisji 2,4 - 2,4835 GHz
Cechy transmisji streaming danych 48 kHz / 16 bit
Temperatura pracy 0°C do +40°C
Temperatura przechowywania –20°C do +70°C
Newsletter