• IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie nr 1
  IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie duże nr 1
 • IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie nr 2
  IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie duże nr 2
 • IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie nr 3
  IE 40 Pro (przezroczyste) - Zdjęcie duże nr 3

IE 40 Pro (przezroczyste)

Profesjonalne słuchawki do monitoringu dousznego
429,00 PLN
Nr. katalogowy: 507482
Wybierz kolor:
Zapytaj o dostępność
Powiadom o dostępności

Profesjonalne słuchawki do monitoringu dousznego

Dynamiczne słuchawki dokanałowe, gwarantujące precyzyjny dźwięk przy każdym poziomie ciśnienia akustycznego i zapewniające maksymalną kontrolę nad sytuacją nawet na głośnych scenach. Dokładnie dopasowanie dzięki ergonomicznemu wzornictwu i solidnej konstrukcji odpowiedniej do zastosowania na scenie.

Dzięki zaawansowanym dynamicznym przetwornikom IE 40 PRO spełniają wysokie wymagania stawiane słuchawkom do monitoringu dousznego. Innowacyjna membrana zapewnia ciepłe brzmienie, a jednocześnie moc i precyzję nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu. Nawet przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego sygnał jest wolny od zniekształceń i precyzyjnie zdefiniowany. IE 40 PRO to doskonałe narzędzie monitorujące dla muzyków i DJ-ów, które dostosowuje się do każdego ucha. Zwarta konstrukcja łączy dokładne dopasowanie z doskonałym komfortem użytkowania. Każdy detal konstrukcji słuchawek został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wytrzymałości w wymagających warunkach scenicznych.

IE 40 PRO udoskonala sposób, w jaki wykonujesz utwór, dzięki temu, że poprawia to, jak słyszysz.

Najważniejsze cechy

 • Innowacyjny, dynamiczny 10mm przetwornik szerokopasmowy, zapewniający wydajne, precyzyjne monitorowanie
 • System dynamicznych przetworników redukuje czynniki stresu akustycznego dzięki homogenicznej, wolnej od zniekształceń reprodukcji
 • Dokładne dopasowanie i wysoki poziom komfortu użytkowania; 
 • Innowacyjna konstrukcja pojedynczego przetwornika zapewnia smukłą i ergonomiczną konstrukcję
 • Doskonałe tłumienie hałasu otoczenia dzięki zoptymalizowanej słuchawce oraz elastycznym końcówkom silikonowym i piankowym
 • Kabel z innowacyjnym wewnętrznym kanałem kablowym (zgłoszony do opatentowania), odpowiedni do zastosowania na scenie

Dynamiczne przetworniki nowej generacji

Podczas gdy większość systemów monitoringu dousznego korzysta z wieloprzetwornikowych rozwiązań, pochodzących od aparatów słuchowych, IE 40 PRO zostały wyposażone w pojedynczy przetwornik nowej generacji. Jak się okazuje, zakres częstotliwości nie musi być dzielony na sekcje, ale może tworzyć harmonijną całość. Słuchawki IE 40 PRO brzmią delikatnie, a spektrum częstotliwości zostało znacznie rozszerzone. Nie ma żadnych zniekształceń, ponieważ specjalna membrana rezonuje z łatwością nawet przy maksymalnych poziomach dźwięku. Problemy fazowe i dysonanse w uchu wewnętrznym są również wykluczone. Różnica jest słyszalna i zauważalna nawet w modelu podstawowym.

Małe, mocne, wygodne

Mocny dźwięk, ale w kompaktowym opakowaniu. Zaawansowany system przetworników zapewnia uszom muzyków, inżynierów dźwięku i DJ-ów znacznie rozszerzone spektrum dźwiękowe. Z drugiej strony konstrukcja została zoptymalizowana, sprawdzona pod kątem setek kształtów uszu i zaprojektowana ponownie. W efekcie powstały małe, dobrze dopasowane i lekkie słuchawki, gwarantujące komfort nawet podczas długiego użytkowania.

Przeprojektowane w każdym aspekcie

Bez monitorowania dźwięku nie obejdzie się żadne wystąpienie. IE 40 PRO zostały zaprojektowane, aby zapewnić niezbędną niezawodność. W tym celu opracowaliśmy nawet okablowanie kompatybilne ze scenami - wewnętrzny kanał kablowy jest unikatową cechą (zgłoszenie patentowe). W skrócie: nowy system spełnia wysokie oczekiwania i wytrzymuje duże obciążenia.

Co w zestawie?

 • Słuchawki IE 40 Pro
 • 3 wkładki silikonowe (S, M, L)
 • 1 wkładka piankowa (M)
 • Miękki pokrowiec
 • Narzędzie do czyszczenia

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Dokanałowe
Rodzaj przetwornika Dynamiczny
Pasmo przenoszenia 20 - 18000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 115 dB (1kHz / 1 Vrms)
Impedancja 20 Ω
Kolor Przezroczysty
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0.1 % (1kHz, 94dB)
Waga 18 g
Temperatura pracy –5 °C do +50 °C
Przewód 1,3 m
Temperatura przechowywania –20 °C do +70 °C
Newsletter