Opis

W podróży czy też w domu – najnowszy model Sennheiser HD 630VB oferuje niesamowite właściwości i posiada szereg funkcji, których normalnie nie znajdziemy w słuchawkach audiofilskich. Przetworniki o przełomowej konstrukcji zapewniają czystą i potężną reprodukcję dźwięków, dając możliwość usłyszenia subtelnych niuansów w naszych ulubionych nagraniach muzycznych. Doświadczymy dźwięków, z poziomem realizmu, który jest niezwykle zdumiewający. Przy charakterystyce częstotliwościowej w zakresie od 10 do 42000 Hz, możemy odsłuchiwać pliki z muzyką o wysokiej rozdzielczości. Słuchawki HD 630VB mogą skutecznie zmienić jakość odsłuchu audiofilskiego na kolejne lata.

Brzmienie

Audiofile, możecie zabrać je ze sobą!

Czy to prawda, że wyjście z domu ze swoimi wysokiej jakości i niezwykle cennymi słuchawkami nigdy nie wchodziło w rachubę? Cóż, teraz już może być inaczej! Wybierz zamknięte słuchawki wokółuszne Sennheiser HD 630VB. To model o jakości audiofilskiej w każdym aspekcie dźwiękowym oraz technicznym, a przy tym wystarczająco wytrzymały, aby wszędzie zabierać go ze sobą. Posiada on przetworniki o przełomowej konstrukcji z charakterystyką częstotliwościową w zakresie do 10 do 42000 Hz oraz legendarną pasję Sennheiser w dążeniu do prawdy w brzmieniu. Składana konstrukcja została wykonana z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które zdolne są sprostać wyzwaniom aktywnego życia w ciągłym ruchu. Tak więc koniec z zostawianiem audiofilskiego brzmienia w domu. Zakładamy słuchawki Sennheiser HD 630VB i zabieramy je wszędzie ze sobą.

Kontrola

Bezpośrednio pod palcami

Stworzony pod kątem aktywnego stylu życia w ciągłym ruchu model Sennheiser HD 630VB to również pełnoprawny zestaw słuchawkowy. Posiada on szeroki zestaw funkcji kontroli dostępny na nauszniku, dzięki czemu w łatwy sposób można korzystać z wielu rozwiązań dostępnych w urządzeniu mobilnym. Za dotknięciem przycisku możemy regulować głośność, wybierać ścieżki do odsłuchu lub odbierać i nawiązywać rozmowy telefoniczne przy wykorzystaniu mikrofonu umieszczonego na kablu słuchawek.

Jakość

Zrobione ze świetnych materiałów

Słuchawki Sennheiser HD 630VB zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, włączając w to wytrzymałe i równocześnie lekkie aluminium, które zostało użyte do zrobienia nauszników, pałąka oraz suwaków. Przeznaczone do wieloletniego użycia mają też delikatną stronę: dobrze wyściełane, zdejmowane i wymienne poduszki uszne, które wraz z regulowanym pałąkiem nagłownym zapewniają znakomity komfort noszenia nawet podczas najdłuższych audiofilskich podróży.

Pakiet

Podwójne obywatelstwo

Słuchawki Sennheiser HD 630VB mogą zostać złożone i starannie umieszczone w dołączonym etui w celu ułatwienia ich transportu. Znajdziemy w nim również adapter złącza 3,5 mm na 6,3 mm pozwalający na podłączenie HD 630VB do domowego audiofilskiego zestawu stereo.

Uderzenie

Jak ci się podoba twój bas?

Sennheiser HD 630VB zapewnia doskonałą kontrolę dolnego pasma. Innowacyjny obrotowy kontroler zintegrowany z nausznikiem pozwala określić, jak potężnie mają brzmieć basy. W zależności od tego, jakie są upodobania w paśmie basów, słuchawki Sennheiser HD 630VB zapewnią nam to, czego właśnie oczekujemy.

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodowePrzewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowyZestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawekWokółuszne
Rodzaj przetwornikadynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia10-42000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)114 dB
Impedancja23 Ω
MagnesyNeodymowe
Podbicie basu+/- 5 dB dla 50 Hz
KolorSrebrny
Pasmo przenoszenia mikrofonu100-10000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne (THD)<0,08%
ZłączeJack stereo 3,5 mm 4-polowy
Waga400 g bez kabla
MikrofonWbudowany
Przewód1,2 m z wbudowanym mikrofonem
Nacisk poduszek5,5~6,8 N

Podobne produkty

 • HD 558
  Numer katalogowy: 504631
  809 zł
  Ciesz się pełnią przyjemności płynącej z filmów i muzyki!
  Szczegóły Kup teraz
  HD 558
 • HD 598
  Numer katalogowy: 504633
  Pozwalają doświadczać ulubionej muzyki z większą intensywnością niż kiedykolwiek wcześniej. Nominacja do nagrody Dobry Wzór 2012!
  Szczegóły Kup teraz
  HD 598
 • HD 600
  Numer katalogowy: 004465
  1 699 zł
  Audiofilskie otwarte, dynamiczne słuchawki dla wymagającego klienta
  Szczegóły Kup teraz
  HD 600
 • HD 650
  Numer katalogowy: 009969
  1 979 zł
  Audiofilskie otwarte dynamiczne słuchawki stereo o najwyższych parametrach
  Szczegóły Kup teraz
  HD 650
 • HD 700
  Numer katalogowy: 504963
  2 569 zł
  Przenieś radość muzyki na wyższy poziom
  Szczegóły Kup teraz
  HD 700
 • HD 800
  Numer katalogowy: 500319
  Stworzone dla perfekcji.
  Szczegóły Kup teraz
  HD 800