Opis

CX 6.00BT to nasze nowe bezprzewodowe dokanałowe słuchawki, które wyróżniają się basowym brzmieniem i minimalizmem: wkładki douszne są połączone jedynie kablem, na którym umieszczono pilot i moduł zasilania. Lekka wokółszyjna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania i dużą mobilność.

Oparte na wysokiej jakości opatentowanych przetwornikach Sennheiser, CX 6.00BT zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk i przyjemne basowe brzmienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Bluetooth 4.2 i Qualcomm apt-X słuchawki oferują bezkompromisową wydajność. Kompatybilność z technologią Qualcomm apt-X Low Latency umożliwia także bezproblemowe granie i oglądanie wideo, gwarantując doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem.

Minimalistyczna konstrukcja – duże możliwości

Oprócz pilota z trzema przyciskami do sterowania muzyką i połączeniami słuchawki oferują wiele dodatkowych funkcji, w tym możliwość parowania nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład telefonem i komputerem, czy też podpowiedzi głosowe informujące użytkownika o stanie baterii. CX 6.00BT doskonale sprawdzają się również podczas prowadzenia rozmów telefonicznych: słuchawki obsługują trójstronne połączenia, a mikrofon z technologią redukcji szumów cVc zapewnia krystalicznie czyste połączenia w ruchu.

Słuchawki mają w zestawie adaptery douszne w czterech rozmiarach, które zapewniają optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika i lepsze tłumienie hałasu otoczenia. CX 6.00BT są lekkie (ważą zaldedwie 14g) i wystarczająco wytrzymałe, aby móc bez obaw zabrać je wszędzie ze sobą.

Wytrzymała bateria

CX 6.00BT wytrzymują do 6 godzin pracy na baterii. Zaledwie 10 minut ładowania wystarcza na dwie godziny pracy,  a w 1,5 godziny można w pełni naładować akumulator.

Dane techniczne

Przewodowe/bezprzewodoweBezprzewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowyZestaw słuchawkowy
Rodzaj słuchawekDokanałowe
Rodzaj przetwornikaDynamiczny, zamknięty
Pasmo przenoszenia17-21000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)112 dB
Bluetooth®Bluetooth 4.2
KompatybilnośćaptX, aptXT LL, HFP, A2DP, AVRCP
MagnesyNeodymowe
Typ bateriiAkumulator litowo-polimerowy
KolorCzarny
Zniekształcenia harmoniczne (THD)<0.5%
Wagaok. 14 g
Czas pracyok. 6 godz.
Czas ładowania1,5 godz. (pełne naładowanie)

Podobne produkty

 • MOMENTUM Free
  Numer katalogowy: 507490
  879 zł
  Najbardziej kompaktowa konstrukcja w prestiżowej rodzinie MOMENTUM.
  Szczegóły Kup teraz
  MOMENTUM Free
 • CX 7.00BT
  Numer katalogowy: 507357
  649 zł
  Inteligentny, mobilny i zawsze gotowy do drogi. Bezprzewodowy douszny zestaw słuchawkowy o minimalnej masie i doskonałym, głębokim brzmieniu.
  Szczegóły Kup teraz
  CX 7.00BT
 • CX 5.00G Black
  Numer katalogowy: 506234
  299 zł
  Optymalny dźwięk do muzyki i rozmów
  Szczegóły Kup teraz
  CX 5.00G Black
 • CX 5.00i Black
  Numer katalogowy: 506233
  299 zł
  Optymalny dźwięk do muzyki i rozmów
  Szczegóły Kup teraz
  CX 5.00i Black