Nowy wymiar inteligentnego dźwięku

Bezkompromisowa jakość dźwięku, najnowocześniejsza technologia i wyrafinowany design łączą się w prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach dokanałowych Sennheiser True Wireless.

Odkryj nowy sposób słuchania

Spraw, aby muzyka, którą kochasz, brzmiała jeszcze lepiej - kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Te fascynujące słuchawki dokanałowe z audiofilskimi przetwornikami Sennheisera gwarantują doskonałą jakość dźwięku stereo. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego kodeku Qualcomm apt-X Low Latency możesz cieszyć się multimediami z idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem, podczas gdy 2-mikrofonowa technologia kształtowania wiązki i eliminacji szumów oraz funkcja Transparent Hearing pozwalają zawsze być świadomym otoczenia, z włączoną lub wyłączoną muzyką.

 • Komfort, którego warto doświadczyć

  Komfort, którego warto doświadczyć

  Możesz wygodnie nosić ze sobą swoją muzykę przez cały dzień. Lekkie, odporne na zachlapania słuchawki douszne mają w zestawie wkładki w 4 różnych rozmiarach, co w połączeniu z ergonomicznym designem MOMENTUM True Wireless zapewnia ich idealne dopasowanie. Wystarczy sparować słuchawki ze smartfonem i zacząć korzystać z intuicyjnego interfejsu dotykowego, aby sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne lub uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem lub przeciągnięciem.
 • Doceń ponadczasową elegancję

  Doceń ponadczasową elegancję

  Ciesz się doskonale wykonanym produktem. Dbałość o szczegóły i znakomita estetyka sprawiają, że te małe, lekkie słuchawki douszne są z jednej strony świetnym sprzętem audio, a z drugiej strony - eleganckim akcesorium. Dzięki wysokiej jakości czarnej obudowie, polerowanemu metalowemu panelowi dotykowemu i pozłacanym konektorom ładowania, funkcjonalność łączy się ze stylem w tym ponadczasowym designie. Poręczne i kompaktowe etui służy również do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki czemu można cieszyć się ulubioną muzyką przez cały dzień przez wiele wiele lat.

Poznaj zaawansowaną funkcjonalność tych słuchawek

 • Spersonalizuj swoje wrażenia

  Spersonalizuj swoje wrażenia

  Słuchaj swojej muzyki tak, jak chcesz, dzięki Sennheiser Smart Control – dodatkowej aplikacji nowej generacji. Ta bezpłatna dedykowana aplikacja na iOS i Androida umowżliwia łatwe kontrolowanie, personalizowanie, aktualizowanie i konfigurowanie słuchawek, zestawu słuchawkowego lub soundbaru.

  Aplikacja Sennheiser Smart Control jest kompatybilna z systemami iOS w wersji 11.0 i nowszymi oraz Android w wersji 7.0 i nowszymi.