Odkryj nowy sposób słuchania

Spraw, aby muzyka, którą kochasz, brzmiała jeszcze lepiej - kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Te fascynujące słuchawki dokanałowe z audiofilskimi przetwornikami Sennheisera gwarantują doskonałą jakość dźwięku stereo. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego kodeku Qualcomm apt-X Low Latency możesz cieszyć się multimediami z idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem, podczas gdy 2-mikrofonowa technologia kształtowania wiązki i eliminacji szumów oraz funkcja Transparent Hearing pozwalają zawsze być świadomym otoczenia, z włączoną lub wyłączoną muzyką.

Komfort, którego warto doświadczyć

Możesz wygodnie nosić ze sobą swoją muzykę przez cały dzień. Lekkie, odporne na zachlapania słuchawki douszne mają w zestawie wkładki w 4 różnych rozmiarach, co w połączeniu z ergonomicznym designem MOMENTUM True Wireless zapewnia ich idealne dopasowanie. Wystarczy sparować słuchawki ze smartfonem i zacząć korzystać z intuicyjnego interfejsu dotykowego, aby sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne lub uzyskać dostęp do asystenta głosowego jednym dotknięciem lub przeciągnięciem.
Komfort, którego warto doświadczyć

Doceń ponadczasową elegancję

Ciesz się doskonale wykonanym produktem. Dbałość o szczegóły i znakomita estetyka sprawiają, że te małe, lekkie słuchawki douszne są z jednej strony świetnym sprzętem audio, a z drugiej strony - eleganckim akcesorium. Dzięki wysokiej jakości czarnej obudowie, polerowanemu metalowemu panelowi dotykowemu i pozłacanym konektorom ładowania, funkcjonalność łączy się ze stylem w tym ponadczasowym designie. Poręczne i kompaktowe etui służy również do ładowania słuchawek i pozwala wydłużyć żywotność akumulatora z 4 do 12 godzin, dzięki czemu można cieszyć się ulubioną muzyką przez cały dzień przez wiele wiele lat.
Doceń ponadczasową elegancję

Poznaj zaawansowaną funkcjonalność tych słuchawek

Spersonalizuj swoje wrażenia

Słuchaj swojej muzyki tak, jak chcesz, dzięki Sennheiser Smart Control – dodatkowej aplikacji nowej generacji. Ta bezpłatna dedykowana aplikacja na iOS i Androida umowżliwia łatwe kontrolowanie, personalizowanie, aktualizowanie i konfigurowanie słuchawek, zestawu słuchawkowego lub soundbaru.

Aplikacja Sennheiser Smart Control jest kompatybilna z systemami iOS w wersji 11.0 i nowszymi oraz Android w wersji 7.0 i nowszymi.

 

Spersonalizuj swoje wrażenia
Newsletter