evolution wireless G4

Ewoluuje wraz z Tobą

Czwarta generacja serii evolution wireless czyni profesjonalną bezprzewodową technologię jeszcze łatwiejszą w użyciu, bardziej elastyczną i niezawodną. G4 sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdym zastosowaniu – jest doskonałym wyborem dla muzyków, inżynierów dźwięku, mówców i wykładowców.

Niezawodna technologia, która ewoluuje wraz z Tobą

Czwarta generacja najpopularniejszej na świecie serii bezprzewodowych mikrofonów Sennheisera nie pozostawia nic do życzenia pod względem elastyczności, łatwości użytkowania i niezawodności. Niezależnie od tego, czy jesteś w trasie, w plenerze, w sali konferencyjnej lub w audytorium - G4 będzie zawsze przy Tobie.

  Poznaj serię G4

 • <font color=black>Bezprzewodowa technologia nigdy nie była tak elastyczna.</font>

  Bezprzewodowa technologia nigdy nie była tak elastyczna.

  Koncert w klubie? Duża scena festiwalowa? Nagranie w plenerze? Wykład w audytorium? Konferencja? G4 możesz zastosować w każdej z tych sytuacji. Teraz, dzięki serii 100, w kilka sekund można zsynchronizować nawet 12 kanałów, co oszczędza cenny czas podczas konfiguracji. Serie 300 i 500 oferują jeszcze większą szerokość pasma – aż 88 MHz

 • <font color=black>Kompleksowe i proste rozwiązanie.</font>

  Kompleksowe i proste rozwiązanie.

  G4 jest najprostszym w obsłudze profesjonalnym systemem z tej półki cenowej. Intuicyjny wyświetlacz w sercu systemu – odbiorniku true diversity – zapewnia szybką i łatwą obsługę. Oprogramowanie Wireless Systems Manager (seria 300 i 500) oraz Control Cockpit (seria 300) sprawiają, że kontrola wielokanałowych systemów jest niezwykle prosta, co znacząco ułatwia pracę.
 • <font color=black>Bezkompromisowa jakość transmisji.</font>

  Bezkompromisowa jakość transmisji.

  Zasięg transmisji do 100 m, do 50 mW mocy wyjściowej (seria 300 i 500), solidne kapsuły mikrofonowe zapewniają absolutną niezawodność systemu. G4 udowadnia swoją wartość, gdy wszystko musi być w porządku już za pierwszym razem, na przykład w nagraniach plenerowych w otoczeniu wielu innych zespołów kamerowych. Możesz polegać na G4 - w dowolnym czasie i miejscu.
 • <font color=black>Nowa seria – nowe możliwości.</font>

  Nowa seria – nowe możliwości.

  Evolution wireless jest stworzony dla każdego możliwego zasotosowania. W nowej serii G4 Sennheiser dodał kilka dodatkowych zestawów mikrofonowych: zestaw combo serii 100 (mikrofon ręczny i na klipsie), zupełnie nową serię 500 dla zaawansowanych produkcji filmowych oraz nowe zestawy podstawowe w serii 300, które sprawiają, że możesz w przystępnej cenie uzupełniać swój sprzęt w zależności od potrzeb.
 • evolution wireless G4 – zastosowania

  Nowa generacja evolution zapewnia niezawodny dźwięk wysokiej jakości podczas występów na żywo, we współpracy z kamerami, a także w obiektach biznesowych i placówkach edukacyjnych.
  • <font color=black>Występy live</font>

   Występy live

   Od małej sceny po wielkie areny, seria 100 zapewnia wszystko, czego potrzebują muzycy i wykonawcy, aby porwać publiczność, w tym szybką synchronizację do 12 kanałów. Seria 500 sprawdza się nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach w zastosowaniach wielokanałowych dzięki szerokości pasma do 88 MHz.

   Dowiedz się więcej >>>

  • <font color=black>Nadawanie i praca z kamerą</font>

   Nadawanie i praca z kamerą

   Zaprojektowana specjalnie z myślą o mobilnym dziennikarstwie, seria 100 jest standardem branżowym i jest stosowana wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na drugie ujęcie. Dzięki wysokiej szerokości pasma, zupełnie nowa seria 500 zapewnia niezawodną transmisję niezbędną w dużych projektach filmowych.

   Dowiedz się więcej>>>

  • <font color=black>Biznes i edukacja</font>

   Biznes i edukacja

   W przypadku serii 300 Sennheiser ponownie podnosi poprzeczkę, oferując jeszcze większą elastyczność i optymalizację pracy. Dzięki zdalnemu sterowaniu i monitorowaniu za pomocą oprogramowania Sennheiser Control Cockpit, G4 jest najbardziej wszechstronną serią mikrofonów do zastosowań biznesowych i edukacyjnych.

   Dowiedz się więcej>>>