Nagraj jak brzmi Twój świat w 3D

Ze słuchawkami AMBEO SMART HEADSET osiągniesz zupełnie nowy poziom realizmu nagrań wideo

Rejestruj i dziel się światem takim, jakim go doświadczasz. Słuchawki AMBEO SMART HEADSET są wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, dzięki czemu możesz w prosty sposób tworzyć filmy z oszałamiającym dźwiękiem 3D za pomocą swojego urządzenia z systemem iOS.

Trójwymiarowe brzmienie Twojej kreatywności

AMBEO SMART HEADSET to pierwszy na świecie intuicyjny, kompaktowy i mobilny zestaw do nagrywania dźwięku 3D. Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowe mikrofony, które wychwytują dźwięki w Twoim otoczeniu w taki sam sposób, jak Twoje uszy. Dzięki temu słuchawki AMBEO są idealnym narzędziem dla każdego, kto chce tworzyć wideo z niesamowicie realistycznym dźwiękiem. Zwłaszcza, że nagranego za pomocą AMBEO trójwymiarowego dźwięku można doświadczyć, używając dowolnej pary słuchawek stereo, dzięki czemu oglądający odnosi wrażenie bycia w samym centrum wydarzeń.

 • Ten zestaw słuchawkowy słyszy. Tak jak Ty.

  Ten zestaw słuchawkowy słyszy. Tak jak Ty.

  Po raz pierwszy właściciele urządzeń z systemem iOS mogą nagrywać filmy z wysokiej jakości dźwiękiem 3D za pomocą... słuchawek. Aby to osiągnąć, mikrofony w AMBEO SMART HEADSET są ustawione w taki sposób, aby odbierały dźwięk tak, jak uszy. Użytkownik może dostosować czułość mikrofonu do normalnego lub głośnego otoczenia, na przykład na koncertach. Zapewnia to zaskakujący trójwymiarowy i wciągający dźwięk, którego później można doświadczyć z dowolnymi słuchawkami na dowolnym urządzeniu obsługującym dźwięk stereo, dzięki czemu można znaleźć się w samym środku akcji.
 • Połączenie zaawansowanych technologii i prostoty

  Połączenie zaawansowanych technologii i prostoty

  Łatwy w użyciu AMBEO SMART HEADSET zapewnia wygodę i niesamowitą mobilność. Wyposażony w opatentowane oprogramowanie i przedwzmacniacz mikrofonowy firmy Apogee, a także precyzyjnie dostrojony konwertor oraz złącze Lightning, ten zestaw słuchawkowy można bezproblemowo używać ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami Apple iOS. Wersja dla Androida będzie dostępna w późniejszym terminie.
 • Kontroluj swoje otoczenie

  Kontroluj swoje otoczenie

  Słuchawki AMBEO SMART HEADSET oferują unikatową funkcję, nazywaną „świadomością sytuacyjną”. Za pomocą specjalnego przełącznika można sprawić, że dźwięk otoczenia będzie swobodnie docierać do Twoich uszu, co pozwoli zachować bezpieczeństwo na ulicy, lub można aktywować funkcję redukcji hałasu i zablokować szum z zewnątrz, dzięki czemu można w pełni cieszyć się muzyką. Świadomość sytuacyjna działa również podczas nagrywania lub prowadzenia rozmów i może oczywiście zostać wyłączona.
 • Wszystko, czego potrzebujesz od słuchawek

  Wszystko, czego potrzebujesz od słuchawek

  Oprócz unikatowej możliwości nagrywania dźwięku 3D, AMBEO SMART HEADSET to także wysokiej jakości zestaw słuchawkowy. AMBEO SMART HEADSET zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i najwyższy komfort użytkowania dzięki specjalnej konstrukcji z pałąkiem wokółusznym, który stabilizuje słuchawki i minimalizuje hałas powstający podczas korzystania z urządzenia. Dodatkowy wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń i sterowanie głosem na urządzeniu z systemem iOS.
 • Skorzystaj z aplikacji

  Skorzystaj z aplikacji

  Za pomocą specjalnej aplikacji możesz zaprogramować przełącznik zestawu słuchawkowego AMBEO SMART HEADSET, dzięki czemu będziesz miał więcej funkcji do wyboru (domyślną funkcją jest kontrola czułości mikrofonu), dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

 • Zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z:

  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (10,5"), iPad Pro (12,9") 1. generacji, iPad Pro (12,9") 2. generacji, iPad Pro (9,7"), iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. generacji), iPad (5. generacji), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPod touch (6. generacji)

  Wymagania systemowe:

  iOS 10.3.3 lub nowszy

  Dane techniczne

  Złącze

  Lightning

  Pasmo przenoszenia

  15 - 22000 Hz

  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)

  112dB

  Rodzaj słuchawek

  Dokanałowe

  Długość przewodu

  1,16 m

   

Trójwymiarowe brzmienie Twoich nagrań

Podłącz AMBEO SMART HEADSET do swojego mobilnego urządzenia z iOS i nagraj swój świat takim, jakim go słyszysz!

 • AMBEO SMART HEADSET NOWOŚĆ POLECAMY

  AMBEO SMART HEADSET

  Teraz możesz rejestrować i dzielić się otaczającym światem w dokładnie taki sposób, w jaki go doświadczasz. Słuchawki AMBEO są wyposażone w wysokiej jakości mikrofony, dzięki czemu można nagrywać oszałamiający dźwięk 3D na urządzeniu z systemem iOS.
  1 299 zł