Opis

*Produkt może pochodzić z ekspozycji, pudełko może mieć ślady po transporcie. Towar fabrycznie nowy, nieużywany, objęty 2-letnią gwarancją producenta.

Dodaj ten brakujący element. Potrzebujesz doskonałej jakości dźwięku do uzupełnienia twoich niesamowitych nagrań wideo? Dotąd dźwięk pozostawiał wiele do życzenia. Mikrofon MKE 2 elements dla kamer GoPro® HERO4, zwany też Action Mic, może całkowicie to zmienić. Jest on gotowy do działania wraz z tobą. Niezależnie od tego, co właśnie zamierzasz filmować: rowerową jazdę górską, sporty zimowe czy surfowanie na ogromnej fali, mikrofon MKE 2 elements zawsze zapewni ci obecność tego dodatkowego wymiaru. Dzięki niemu będziesz mógł w pełni podzielić się swoimi przeżyciami, nie tylko niesamowitym obrazem z kamery, ale też doskonałym dźwiękiem z miejsca akcji.

Audio

Rozbuduj swoje GoPro®

Jazda górska na rowerze, surfowanie, snowboarding… kamery GoPro znakomicie sprawdzają się w nagrywaniu filmów z niesamowitą jakością obrazu. Teraz wraz z MKE 2 elements Action Mic dostajesz do rąk niezawodne rozwiązanie, które pozwoli uwiecznić wyjątkowe momenty z wręcz niewiarygodną jakością dźwięku. Zbudowany tak, aby sprostać najbardziej ekstremalnym sytuacjom, przed jakimi może stanąć mikrofon i wykorzystujący znakomitą technologię Sennheiser, MKE 2 elements Action Mic pozwoli nam w szczegółach przekazać całą opowieść. Podłącz go… i: Akcja!

Jakość

Uwieczniasz obraz akcji – teraz zadbaj o dobry dźwięk

Znakomity dźwięk będzie ważną wartością dodaną do twoich nagrań video, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz zadziwić i oczarować publiczność. W przypadku nagrań z kamer GoPro, z których obrazy mogą być szczególnie wciągające, rozszerzenie ich możliwości w zakresie audio pozwala przenieść widzów bezpośrednio w środek akcji. Korzystając z mikrofonu MKE 2 elements Action Mic masz teraz możliwość dodania dokładnie tego, czego brakowało: znakomity dźwięk z legendarną jakością Sennheiser. Na taką możliwość rozbudowy swojej kamery właśnie czekałeś!

Pasja

Dodaj nowy dramatyczny wymiar

Obejrzyj film przy wyłączonych głośnikach i wówczas zdasz sobie sprawę z tego, że dźwięk jest niezwykle ważnym składnikiem, który pozwala w pełni przenieść się w centrum akcji. Oddech sportowca, przerażający ryk przełamującej się fali czy grys pod oponami roweru górskiego – z mikrofonem MKE 2 elements możesz wiernie nagrać wszystkie te dźwięki – czysto, ostro, konturowo. Uwiecznij nie tylko obraz, ale też emocje i całą atmosferę danej chwili.

Wszechstronność

Rozszerz możliwości GoPro

Są takie doświadczenia i miejsca poza szlakami, które są tak samo niesamowite pod względem dźwięków, jak i obrazów. Teraz z mikrofonem MKE 2 elements możesz wciągnąć je na listę do koniecznego zrealizowania z GoPro. Z tym wyrafinowanym urządzeniem rejestrowania dźwięku wszystkie nagrania dokonywane w terenie, które wymagają uzyskania znakomitej jakości audio, są już teraz możliwe do osiągnięcia.

Wodoodporność

Przygotowany na żywioły

Woda nie jest problemem. Mikrofon MKE 2 elements radzi sobie z ciśnieniem wody do 1 bara. I chociaż długie nagrania pod wodą nie są możliwe, mikrofon będzie mógł dalej bez najmniejszych problemów rejestrować dźwięki, gdy tylko się z niej wynurzy. Nie obawiaj się o MKE 2 elements. Możesz go zabrać wszędzie tam, gdzie wybierasz się wraz z GoPro.

Użyteczność

Bez konieczności dodatkowej obsługi

Wystarczy podłączyć MKE 2 elements wraz ze specjalnie przygotowaną obudową BacPac Backdoor do kamery GoPro i jesteś gotowy do działania – znakomita jakość dźwięków Sennheiser jest już dostępna dla Twoich filmów. Ponieważ MKE 2 elements pasuje do oryginalnej obudowy GoPro, dostajesz do rąk kompletne i wodoodporne rozwiązanie. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na stojących przed tobą wyzwaniach. Włącz nagrywanie i uwiecznij akcję z prawdziwym dreszczykiem emocji.

Zawartość opakowania

  • mikrofon MKE 2 elements Action Mic
  • 2× pianka dystansowa
  • Przewodnik bezpieczeństwa
  • Przewodnik szybkiego startu

Dane techniczne

Wymiaryok. 125x70x60 mm (obudowa wraz z osłoną przeciwwwietrzną)
Średnica62 mm (średnica osłony przeciwwwietrznej)
Temperatura pracy-10° - 50° C
Rodzaj mikrofonuMikrofon nakamerowy
Waga45 g
Charakterystyka kierunkowościdookólna
ZłączeGoPro audio dla kamery Hero 4
Pasmo przenoszenia20-20000 Hz