Dodaj ten brakujący element

Sennheiser prezentuje MKE 2 elements - wodoodporny mikrofon dla kamer GoPro® HERO4

Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements „Action Mic” pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie Twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone Twoje GoPro.

MKE 2 elements PDF

AKCJA!

Wodoodporny mikrofon MKE 2 elements „Action Mic” pójdzie wszędzie tam, gdzie idzie Twoja kamera GoPro HERO4. Teraz możesz mieć fenomenalny dźwięk także w ekstremalnych warunkach. Takich, do jakich zostało stworzone Twoje GoPro.

 

Dla ludzi ekstremalnych

Kamera GoPro HERO4 została stworzona dla ludzi naprawdę ekstremalnych - dzięki niej mogli dzielić się ze światem swoimi sportowymi przygodami. Ale w porównaniu z jej doskonałej jakości obrazem, dźwięk wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Teraz to się zmieni. Sennheiser prezentuje nowy mikrofon, który został zatwierdzony przez GoPro: MKE 2 elements. Ten superwytrzymały, odporny na wodę, uderzenia i podmuchy wiatru mikrofon zachowuje doskonałą jakość dźwięku...

...nawet w dynamicznych sportowych emocjach.

 • Rozbuduj swoje GoPro®

  Rozbuduj swoje GoPro®

  Jazda górska na rowerze, surfowanie, snowboarding… kamery GoPro znakomicie sprawdzają się w nagrywaniu filmów z niesamowitą jakością obrazu. Teraz wraz z MKE 2 elements Action Mic dostajesz do rąk niezawodne rozwiązanie, które pozwoli uwiecznić wyjątkowe momenty z wręcz niewiarygodną jakością dźwięku. Zbudowany tak, aby sprostać najbardziej ekstremalnym sytuacjom, przed jakimi może stanąć mikrofon i wykorzystujący znakomitą technologię Sennheiser, MKE 2 elements Action Mic pozwoli nam w szczegółach przekazać całą opowieść.

  Podłącz go… i: Akcja!

 • Uwieczniasz obraz akcji – teraz zadbaj o dobry dźwięk

  Uwieczniasz obraz akcji – teraz zadbaj o dobry dźwięk

  Znakomity dźwięk będzie ważną wartością dodaną do twoich nagrań video, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz zadziwić i oczarować publiczność. W przypadku nagrań z kamer GoPro, z których obrazy mogą być szczególnie wciągające, rozszerzenie ich możliwości w zakresie audio pozwala przenieść widzów bezpośrednio w środek akcji. Korzystając z mikrofonu MKE 2 elements Action Mic masz teraz możliwość dodania dokładnie tego, czego brakowało: znakomity dźwięk z legendarną jakością Sennheiser. 

  Na taką możliwość rozbudowy swojej kamery właśnie czekałeś!

 • Dodaj nowy dramatyczny wymiar

  Dodaj nowy dramatyczny wymiar

  Obejrzyj film przy wyłączonych głośnikach i wówczas zdasz sobie sprawę z tego, że dźwięk jest niezwykle ważnym składnikiem, który pozwala w pełni przenieść się w centrum akcji. Oddech sportowca, przerażający ryk przełamującej się fali czy grys pod oponami roweru górskiego – z mikrofonem MKE 2 elements możesz wiernie nagrać wszystkie te dźwięki – czysto, ostro, konturowo. 

  Uwiecznij nie tylko obraz, ale też emocje i całą atmosferę chwili.

 • Rozszerz możliwości GoPro

  Rozszerz możliwości GoPro

  Są takie doświadczenia i miejsca poza szlakami, które są tak samo niesamowite pod względem dźwięków, jak i obrazów. Teraz z mikrofonem MKE 2 elements możesz wciągnąć je na listę do koniecznego zrealizowania z GoPro. Z tym wyrafinowanym urządzeniem rejestrowania dźwięku wszystkie nagrania dokonywane w terenie, które wymagają uzyskania znakomitej jakości audio...

  są nareszcie możliwe do osiągnięcia!

   
 • Przygotowany na żywioły

  Przygotowany na żywioły

  Woda nie jest problemem. Mikrofon MKE 2 elements radzi sobie z ciśnieniem wody do 1 bara. I chociaż długie nagrania pod wodą nie są możliwe, mikrofon będzie mógł dalej bez najmniejszych problemów rejestrować dźwięki, gdy tylko się z niej wynurzy. Nie obawiaj się o MKE 2 elements.

  Możesz go zabrać wszędzie tam, gdzie wybierasz się wraz z GoPro.

 • Bez dodatkowej obsługi

  Bez dodatkowej obsługi

  Wystarczy podłączyć MKE 2 elements wraz ze specjalnie przygotowaną obudową BacPac Backdoor do kamery GoPro i jesteś gotowy do działania – znakomita jakość dźwięków Sennheiser jest już dostępna dla Twoich filmów. Ponieważ MKE 2 elements pasuje do oryginalnej obudowy GoPro, dostajesz do rąk kompletne i wodoodporne rozwiązanie. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na stojących przed tobą wyzwaniach.

  Włącz nagrywanie i uwiecznij akcję z prawdziwym dreszczykiem emocji.

Nowy wymiar dźwięku

Podłącz mikrofon Sennheiser MKE 2 elements do swojej kamerki GoPro HERO4 i odkryj nowy wymiar dźwięku swoich nagrań. Usłysz różnicę!