Dla wymagających graczy: nowy zestaw słuchawkowy PC 373D!

Wraz z wprowadzeniem na rynek modelu PC 373D firma Sennheiser może zaoferować kolejny referencyjny zestaw słuchawkowy dla zawodowych graczy. Ten najwyższej jakości gamingowy zestaw o otwartej budowie, opracowany przez specjalistów audio, zapewnia niesamowicie realistyczny dźwięk w konfiguracji 7.1 Dolby Surround. Najwyższej jakości mikrofon z redukcją szumów gwarantuje krystalicznie czystą komunikację podczas gry. Wygodny przetwornik Surround Dongle i przyjazne oprogramowanie pozwala doskonale zoptymalizować doznania z gier, ale także podczas słuchania muzyki. Genialne brzmienie zestawu słuchawkowego PC 373D idzie w parze z wyjątkową stylistyką i bezbłędnym komfortem. Dzięki temu możesz przenieść się w wirtualną rzeczywistość, przeżywając w pełni każdą sytuację, nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

„Model PC 373D oferuje szereg innowacyjnych i imponujących rozwiązań w zakresie audio oraz konstrukcji zestawów słuchawkowych PC w celu zapewnienia najwyższych doznań podczas gry”, powiedział Tim Völker, Dyrektor Sprzedaży oraz Marketingu Produktów Gamingowych w Sennheiserze. „Będąc następcą naszego popularnego modelu PC 363D, ten zestaw słuchawkowy jest najlepszym wyborem dla graczy, którzy chcą całkowicie przenieść się w realia sesji gamingowych, a równocześnie oczekują najwyższej jakości dźwięków w systemie surround.”

Niewiarygodna klarowność dźwięków dzięki innowacyjnym technologiom

W celu uzyskania niespotykanych dotąd wrażeń słuchowych, technologia Dolby Surround Sound wykorzystuje kształt małżowin usznych do symulowania projekcji dźwięków pod różnymi kątami, tworząc oszałamiające doświadczenia właściwe dla konfiguracji 7.1 przy wykorzystaniu systemu opartego na dwóch głośnikach. Unikatowa technologia budowy przetworników, opracowana przez Sennheisera, pozwala uzyskać optymalną klarowność i precyzję dźwięków. Ten gamingowy zestaw słuchawkowy z najwyższej półki jest wyposażony w nowy, elegancki i intuicyjny w obsłudze przetwornik Surround Dongle, który działa natychmiast po wciśnięciu przycisku Dolby.

„Zupełnie nowe oprogramowanie, które zostało zaimplementowane w moduł Surround Dongle, pozwala graczowi na dopasowanie dźwięku do jego indywidualnych potrzeb i szybkie przełączenie między trybem dźwięku stereo a dookólnego”, powiedział Troels Rasmussen, Menedżer Produktu Gamingowego Sennheisera.

Indywidualnie dopasowane wrażenia słuchowe

Intuicyjny interfejs pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień i tym samym wrażeń dźwiękowych dla każdego gracza, danej gry i warunków akustycznych otoczenia. Cyfrowy korektor barwy posiada cztery ustawienia trybu pracy, z których jeden jest profilowany pod kątem rywalizacji grupowych, a ponadto tryb eSports oraz wyłączenie. Dodatkowo PC 373D ma tryb Music, który umożliwia uzyskanie znakomitego dźwięku podczas odtwarzania muzyki.

Krystalicznie czysta komunikacja podczas gry

Dzięki profesjonalnemu mikrofonowi z ograniczaniem zakłóceń, a także opcjonalnym algorytmem redukcji szumów, zestaw słuchawkowy PC 373D gwarantuje czystą komunikację z partnerami w grze, bez hałasów otoczenia. Trzy ustawienia samosłyszalności, łatwo zmieniane w interfejsie, pozwalają graczowi wybrać właściwy poziom głośności własnego głosu w słuchawkach.
Poziom dźwięków jest łatwo kontrolowany za pośrednictwem pokrętła, które jest zintegrowane z prawym nausznikiem, a wyciszenie dźwięku następuje natychmiast po uniesieniu mikrofonu.

Bezkonkurencyjna stylistyka i komfort

Wiodąca w swojej klasie jakość brzmienia oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu PC 373D idą w parze z designem oraz komfortem użytkowania. Komfortowe nauszniki w rozmiarze XXL, z aksamitnymi poduszkami, chronią uszy przed naciskiem podczas długich rozgrywek. Aluminiowe korpusy nauszników mają laserowo wycięte otwory, co zapewnia wentylację i chłodzenie nawet w najbardziej emocjonujących sytuacjach, a pałąk jest komfortowo wyściełany. Wszystko to sprawia, że słuchawki PC 373D są ledwo odczuwalne na głowie, niezależnie od tego, jak długo trwa sesja gamingowa.

Zestaw słuchawkowy PC 373D jest już dostępny w Polsce w cenie katalogowej 1059 zł. Podobnie jak wszystkie produkty z logo Sennheiser, jest on objęty 24-miesięczną międzynarodową gwarancją.